Strona główna / Regionalne / Gmina Powidz / Gminna Komisja Wyborcza w Powidzu

Gminna Komisja Wyborcza w Powidzu


Komisarz Wyborczy w Koninie powołał Gminną Komisję Wyborczą w Powidzu. W jej składzie znaleźli się:
1. Monika Andrzejewska, zgłoszona przez KWW KORONA, zam. POWIDZ
2. Milena Graczyk, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam.
Powidz
3. Kinga Kasprzyk-Wrzosek, zgłoszona przez KW WOLNI I SOLIDARNI, zam.
Charbin
4. Halina Kierzek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Powidz
5. Agnieszka Kowalska, uzupełnienie składu (osoba wskazana przez Komisarza
Wyborczego), zam. Anastazewo
6. Beata Magdalena Kwitowska, uzupełnienie składu (osoba wskazana przez
Komisarza Wyborczego), zam. Powidz
7. Wiktor Somerfeld, zgłoszony przez KWW ZIEMIA POWIDZKA, zam. Powidz
8. Joanna Strojnowska, zgłoszona przez KWW RAZEM DLA POWIATU
SŁUPECKIEGO, zam. Ostrowo
9. Anna Maria Wachońska, zgłoszona przez KKW SLD LEWICA RAZEM, zam.
Powidz

100 komentarzy

 1. mieszkancy P

  My chcemy poprzedniego Wójta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

 2. Poprzedniego wójta?żartujesz? nic nie robił tylko się zachowywał jak paw.

 3. Jeśli porównasz co zrobił poprzedni a ten obecny to myślę że się zawstydzisz !!!

 4. mieszkaniec

  najwiecej zrobił pierwszy.Od siedziby Urzędu ,Przedszkola,Oczyszczalni.Kanalizy,Straznicy bez srodków unijnych.Bądzmy obiektywni tak było.

  • popieramy mieszkańca , faktycznie nie było wtedy środków unijnych i P. T. dał ze wszystkim radę

  • a startuje Stachu ?

  • I na tym koniec, żenada. Średniowiecze zostawił i skansen

  • Mieszkaniec , z przedszkolem kłamiesz! Tomaszewski nie zrobił jak piszesz żadnego przedszkola. Dzieci miały bardzo dobre warunki, jak przedszkole było na 29 Grudnia. Potem jak powstała gmina ten budynek zajął urząd a przedszkole przenieśli do starego budynku nad jeziorem. Wszyscy którzy zaprowadzali tam swoje pociechy wiedzą jakie warunki tam były. Dopiero Wójt Grześkowiak zrobił remont i dobudował salę na nowy oddział, gdzie chodziła moja córka. Pamiętam to dobrze bo wcześniej stałe chorowała od tych pleśni i grzybów.

 5. Wójt powinien być ostry , żeby nie było samowolki , a nie taki , żeby ktoś nim rządził

 6. Ten pierwszy chyba będzie najlepszy , najwięcej zrobił , konkretny , wiedział czego chce , ale decyzja należy do wyborców

 7. jak ja nie cierpię wyborów a o tym wójcie co jest to nawet pisać mis ie nie chce, jest jak smerf ciamajda

 8. przecież jest w gminie stanowisko do pozyskiwania środków unijnych gdzie one są jakoś ich nie widać

 9. Ten pierwszy?Zenada oczyszczalnie wybudowal za pieniadze z jednostki wojskowej ktora do dzisiaj nie placi za kanalizacje /ma ponad 1 mln do wykorzystania/ Gmine doprowadzil do bankructwa -komornik zablokowal wszystkie konta. Nie bylo pieniadzy na wyplaty !

 10. mieszkaniec

  Ola wypisujesz głupoty ,nieprawdę.Było inaczej.Wojsko dokładało a nie finansowało,z komornikiem tez było inaczej.

  • Mieszkańcu !To ile to wojsko „dokładało” a nie finansowało/ jak piszesz/ skoro po 20 latach od budowy oczyszczalni ponad 1 mln ma do wykorzystania jednostka ?????????? ????????????

 11. Moim zdaniem brakuje nieco rządów twardej ręki. Wystarczy się przejść do Urzędu Gminy w Powidzu, zobaczyć i posłuchać. Jakim autorytetem jest wójt skoro pracownicy mówią do niego „Kuba” przy petentach. Stroje urzędniczek samorządowych wspaniale nadają się na dyskotekę albo rozbieraną randkę. Czy im krócej i goło tym lepiej? To świadczy o kulturze osobistej. I ta ciekawość wydzierająca się z pootwieranych biurowych drzwi. Gdzie on idzie, co ona załatwia, czego chcą? Zdecydowanie przydałoby się szkolenie z savoir vivre, albo osoba która ogarnie to towarzystwo. Póki co wygląda jak tani cyrk z romansami w tle.
  O inwestycjach nie trzeba dyskutować, wystarczy pójść na długo spacer, zobaczyć co za jakiej kadencji zostało zrobione. Z tego co wiem za Tomaszewskiego nie było długów, jakie są teraz? W jakiej kondycji finansowej jest Gmina Powidz? Może to również temat wart uwagi.

  • Złote buciki, krótkie spodenki i spódniczki, duże dekolty są seksi, nie czepiaj się! Przynajmniej jest na co popatrzeć 🙂

  • MIESZKANCY GMINNY POWIDZ

   JA WIEM TOMAZEWSZKI POSTAWIL GMINE I ZAWZE WALCZYL O NIA JAK BYL ZAWSZE LAD I PORZADEK NIE BYLO NIGDY ZADNYCH DLUGOW A MIESZKANCY GMINY POWIDZ NIE MYLA TOMASZEWSKI ZAWSZE BYL OBCYKANY W SPRAWACH GMINNYCH I NIE TYLKO ZAWSZE MOZNA BYLO ISC DO URZEDU I ZAWSZE COS SIE ZALATWILO GDZIE DZIECI KTURE CHODZA DO SZKOLY I PRZEDZKOLA MAJA PRZYSTANEK STOOJA POD GOLYM NIEBEM BIEDACZKI MALE

 12. Skansen to teraz jest obecny wójt na koscielnej chodnik polozyl przy starych oblesnych kraweznikach, sponsoruje chlam grany za nasze pieniądze ze starosta sie nawet nie dogadal z chodnikiem ale nasze pieniądze na starosty szpital dal! Jest cienkim wlodadzem jak go nazywa zaprzyjazniony z nim redaktorzyna i jeszcze ukrywa sie ze Pis slupecki go wspiera wstydzi sie? Jest mizerny porzedni wojt byl lepszy bo choc kredytów nabral to cos zrobil a Tomaszewski dzieki niemu chyba gdzie by sie nie ruszyc co po nim zostalo i pamietal o wsiach zastal Powidz drewniany po witkowie a zostawil murowany tylko dwuch jego nastepcow niestety nie radzi se ze swoimi pracownikami nawet!

  • Wychodzi brak nieznajomości historii. Jeśli porywasz się na porównanie rządów S.T. do panowania Kazimierza Wielkiego, to powinieneś doczytać o królu, że odnosił sukcesy dzięki prowadzeniu spójnej polityki wewnętrznej i że postępował zgodnie z prawem w przeciwieństwie do S.T. – wyroki sądowe, kilkumiesięczna granda z gazetami w Powidzu, skłócenie czytelników, niezadowolenie społeczne i kompromitacja.

  • A gdzie tu porównanie do Kazimierza Wielkiego? O czym ty bredzisz historyk a może raczej histeryk ?

 13. Mieszkaniec

  A pozycje 5 i 6 to chyba maja zle adresy podane no i znowu w komisji nawet zmiana prawa wyborczego ich nie usunęła znowuto samo!

 14. Nie jestem wrogo nastawiony do wszystkich Wójtów ,byli robili swoje .Jeden z nich przekraczał swoje kompetencje dlatego musiał odejść następny dobrze rozpoczął swoje rządy ale był trend na stawianie na młodych i tak się stało że wybory przegrał .Wstydem jest dla Gminy że wszystkie inwestycje Unijne zostały wycofane .

 15. Gwit zmaenował dla Powidza całe cztery lata. Niestety, ale totalnie nieudolny. Tomaszewski – za stary, nawykły do wojowania zamiast do budowania.

 16. żeby nie pierwszy Wójt Gminy by do dzisiaj nie było

 17. my wyborcy w ogóle nie wiemy oficjalnie , kto startuje na Wójta , tylko się domyślamy

 18. pan nupek-stonka

  Wójt Gwit ma prawie 2 miliony złotych gminnych pieniędzy zaoszczędzonych na dzień dzisiejszy. Dochód roczny całej gminy Powidz to 13 milionów na rok a otrzymał po poprzedniku duży dług+ pusta kasę i sprawy w sadzie nie do wygrania Można go krytykować ze jest mało zdecydowany ale nie jest złym gospodarzem i trzyma dobrze finanse gminy Wybory wygra ten kto zaproponuje dla Powidza gaz który jest w jednostce

  • Tak piszesz jakby obecny wlodarz nie był przewodniczącym rady gdy G dugi zaciągnął ciekawe kto lapke wtedy podnosil to teraz chwali się ze swoje dlugi splacil szydera i wrescie pewnie skarbnik z dwoma domami dobrze kase prowadzi ja zagłosuje na tego kto mieszkania socjalne przydzieli potrzebujacym a nie urzedasom co swoje chaty maja a w Państwowym mieszkaja!!!

 19. Za Gazem do POwidza dobijaja się Ci co mają kasę bo samo podłaczenie to duży wydatek.Pan Nupek -stonka proszę mów za siebie.

 20. mieszkaniec Powidza

  Obecny Wójt pomylił się ,jego miejsce to nie Powidz Nie Gmina.Może Gniezno,Toruń .

 21. Wójt pewnej gminy zorganizował mistrzostwa urzędu w pasjansa. Urzędniczki, które zajęły pierwsze, drugie i trzecie miejsce otrzymały wypowiedzenie. Może to rozwiązanie zadziałałoby też u nas?

 22. na gaz przyjdzie czas , najpierw resztę drogi do Przybrodzina ,

 23. mówicie Tomacha za stary , Gwit za młody , Grześkowiak to Panicz , tylko wyższe sfery uważa – to kto by się nadawał

  • Olek, to nie o wiek wójta chodzi, ale o to, jaka jest przydatność danej osoby jako operatywnego gospodarza. Znam ich troje. Problem w tym żeby Grześkowiak chciał startować. Dziś widać gołym okiem, że wybór Gwita był pomyłką.

 24. Dobry gospodarz to taki ktory pozyskuje jak najwiecej pieniedzy z zewnatrz i wtedy stac gmine na inwestycje Buduje drogi wodociagi kanalizacje remontuje i odnawia za pieniadze unijne Przez 4 lata nie polozono 1 metra wodociagu 1metra kanalizacji nie zrobiono prawie nic za kase z Unii !!!!A kredyty birze sie po to zeby dana inwestycje zaczac bo taki jest warunek dofinansowania Nie wciskajcie ludziom kitu bo to nie ta epoka !!!!!!

 25. Piotr taki strój to na dyskoteke a nie do pracy w urzedzie , oto przyklad co sie podoba wojtowi,

 26. melancholik

  pare gmin ktore myslaly jak wyborca juz sie zlikwidowalo wszedzie potrzebny jest umiar!

  • Umiar w czym????W marnotrawieniu i zaniechaniu starań o fundusze unijne a tym samym zastoj w budowie inwestycji ?????? Dla mnie to jest brak gospodarnosci !!!!

 27. pan tubylec

  W tych wyborach nie powtórzymy z całą familią błędu sprzed 4 lat. Wybacz Kubo, ale my tu mieszkamy i nie jest nam wszystko jedno.
  Od wójta naprawdę zależy prawie wszystko. A nasz Kubuś taka ciamajda. Będzie klapa, jak nikt inny nie będzie reflektował, albo będzie wybór pomiędzy Kubą, a emerytem-weteranem T, któremu po wielokrotnym fiasku w Powidzu, po kompromitującym fiasku na burmistrza w Witkowie zapewne nie przeszło? Do kiedy będzie wiadomo, kto będzie kandydował?

  • Stachu Tomaszewski nie był złym gospodarzem, powiedziałbym nawet że bardzo dobrym. Za jego czasów były inwestycje, wszystko powstało od nowa. Niestety źle traktował ludzi, nawet podle, dlatego nie potrafił dogadać się ze swoimi i później w Witkowie gdzie dostał szanse od Szkudlarka. Przez to ludzie go skreślają, nałóg też zrobił swoje.
   Grześkowiak to panicz, zdrajca i zależy mu na władzy. Może i coś zrobił ale cudzymi rękoma. Za to miał nadwornego fotografa i kierowcę, dużo zdjęć które wskazywałyby na jego ogromne zasługi. Jest wyważony w gadce ale czy uczciwy i szczery? Wątpie. Dużo na pokaz i tyle.
   Jakub Gwit, ciamajda który próbuje być miłym i kulturalnym dyplomatą. Wszystkim chce dogodzić ale tak się nie da. Słucha ludzi którzy dbają o własne interesy. Lubi sport i imprezy. Czy te imprezy przynoszą duże korzyści finansowe Gminie Powidz. Czy tylko śmieci do posprzątania? Ludzie cenili Powidz za spokój, teraz robi się Skorzęcin2. Czy rządzi on czy czarna mamba?
   A może ona rządziła nimi wszystkimi? Skoro tak to lubi dlaczego nie startuje?
   W sumie brakuje kogoś 4.

  • O właśnie ! Imprezy imprezami, ale trzeba inwestować w ludzi i ich potrzeby. Po co kolejny turniej siatkówki czy jakiś festiwal, skoro są poważniejsze problemy.

 28. wybieramy Tomaszewski , czy Gwit

 29. Gdzie dwoch sie bije tam trzeci korzysta !Grześkowiak wracaj!!!!!!!!!

  • Grześkowiakowi to tylko na władzy zależy , nie dla ludzi prostych

  • y

   Grześkowiakowi to tylko na władzy zależy , nie dla ludzi prostych

   Dokładnie tak, prostych ludzi ma głeboko w poważaniu…

 30. Gdzie dwóch sie gryzie jak wsciekle psy. tam trzeci korzysta Grzeskowiak wracaj !!!!!!!!!!!!!!

 31. ten urząd i obowiązujący tam dress code to jedna wielka porażka a wójt tylko składa ręce w wyuczonym na szkoleniach triku

  • Stroje urzędniczek z Powidza to obraz braku kultury i dobrego smaku. Im krócej, im więcej golizny tym gorzej. Przecież to miejsce pracy a nie podrywu czy plażowania.

 32. Somerfelda na Wójta

 33. Tomaszewski na Wójta , albo Somerfeld

 34. Myslicielu za takie pomowienia mozesz trafic przed obicze sadu !!!Ja za slowo „zdrajca” bez wachania przekazalbym sprawe do prokuratury !!!!!!!Prawo dziala w dwie strony

 35. mieszkaniec

  Do każdego jest jakieś ale ,ale gdyby nie srodki unijne to Gwit nie zrobił by nic.Powidz jest bardzo brudny,przejdzmy ulicami .Wstyd.Troche o rynek sie dba bo to centrum a pozostałe????????????????????????????????????????????????

  • to fakt , w Powidzu ulice są brudne , ale 2 Panie do sprzątania na cały Powidz , nie dają rady

 36. pan nupek-stonka

  Przyłącze gazowe to koszt około 2000 zł nie są to jakieś kolosalne kwoty. Jeżeli chcecie wójta który rozwala kasę na prawo i lewo i chcecie inwestycje w Powidzu za cudza kasę i dostać wszystko za darmo to musicie szukać kogoś z Armii Zbawienia albo fundacji która żyje z państwowej lub kościelnej jałmużny. Środki unijne są na przykład na kanalizacje którą macie w Powidzu za darmochę, ale na budowę wodociągów już nie.

 37. pan nupek-stonka – napewno koszty wlasciciela nieruchomosci są większe. Jakie ponosi gmina nie wiem.

 38. mieszkaniec Powidza

  4 lata temu nastapila straszna pomyłka ,jak mozna było wybrać na Wójta Powidza osobę która nigdzie nie pracowała .Nie miała kontaktu z ludzmi .nie zna problemów rodzin. Bardzo dużo osób okazuje się teraz którzy chcieli załatwić swoje codzienne problemy dostało odpowiedz NIe Nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 39. Kandydaci na radnych szkoda słów .Niektórzy z nich startuja bo ktoś ich prosi,a reszta po dietę. albo załatwienie swoich spraw

 40. radni od gwita zmieniaja komitety jak rekawiczki przez to teobalt musial szukac nowy garnitur radnych~!

 41. Radni skacza z kwiatka na kwiatek!!!!!Zero godnosci !!

 42. Kilka miesięcy temu dowiedziałyśmy się, że wójt nie będzie ponownie kandydował bo mu pisowski senator Gaweł załatwił dobrą fuchę w starostwie w Gnieźnie. Radość w urzędzie była olbrzymia. Przecież ten człowiek nie nadaje się do żadnego kierowania. Nie ma własnego zdania, zmienia decyzje, ulega wpływom swoich kolesi. A tu masz babo placek. Znów go kolesie nakłonili do kandydowania, żeby mógł im załatwiać co będą chcieli. Wybór Gwita to była pomyłka, dla niego porażka, a dla gminy tragedia. Nie możemy powtórzyć tego błędu.

 43. A dlaczego nikt nie wspomni o flelagowej inwestycji G rzeskowiaka czyli o zbiornikach retencyjnych? Przecież to jest hit inwestycja za 2mln. plus 200 tyś. roboty dodatkowe sponsorowana ze środków unijnych , odebrana przez urząd marszałkowski na polecenie Grzeszczak bez zastrzeżeń do dzisiaj nie została uruchomiona. Wykonawca Hubert N. prywatnie mąż pani dyrektor szkoły. Gdzie prokuratura ?

 44. Pytanie do Kubusia. Jak to jest że rotunda jest zamknięta całą jesień zimę i wiosnę a i jankesa w tym okresie trudno się wcisnąć? Czy to nie konflikt interesów? Czy nie powinien Kubuś powiadomić prokuraturę?

  • Do „Wilg” – Nareszcie po czterech latach ktoś to zauważył i napisał. Piszesz o prokuraturze i niestety słusznie. Gdyby prześwietlić ten temat dokładnie, to chyba mieliby co robić. A zamiast pisać w gazecie o dochodach POSiRu, to może urząd powiadomi ile FAKTYCZNIE kosztuje GMINĘ i PODATNIKÓW utrzymanie tego ośrodka razem z panem Jankowskim? Piszecie, że zarabia i inwestuje. Zarabia ale inwestuje GMINA.

 45. pan tubylec

  Na pewno drugi raz nie zagłosuję na Gwita. Na Tomaszewskiego – nigdy!

 46. Pan tubylec no to zagłosuj na R.G on taki miły a tak daleko teraz musi jezdzic do pracy.Głosowanie to kazdego indywidualna sprawa, wiec nikogo nie interesuje czy ty zaglosujesz na T. czy na G.

 47. A kogo to wina ze zbiorniki retencyjne do dzisiaj nie uruchomione ???????????

 48. Zbiorniki retencyjne to porazka.A moze beda to tarasy widokowe

  • mózg to ty wyborca masz we łbie za trzy grosze Gdybyś wiedział o problemach z wodą w gminie to bys nie piep….ył
   Zbiorniki są potrzebne i będą niedługo podłonczone gdyby ich nie było to chyba byś sam zasponsorował z własnej kieszeni albo zakazał ludziom brać wodę

  • Gdyby tobie brakowalo wody w kranie to bys takich bzdur nie pisal i nie robil ludziom wody z mozgu !!!!!! U nas niestety czesto tej wody brakuje wielokrotnie zglaszalismy to do gminy. Tylko ze gmina i wojt milczy !!?????

 49. W Polsce była susza, zamiast domagać się zmniejszenia wymiaru podatku rolnego i odszkodowań dla rolników w kampami wyborczej to dyskutujecie o starych „chrupkach” i ich dziadowskich inwestycjach. Brakuje jeszcze fontanny z rybami przy jeziorze, ale jak się postaracie to wybierzecie pomysłodawce. Hitowa inwestycja w Powidzu.

 50. Teobald nam zrobi fontannr za 2 mln brawo glosujmy od razu we witkowie bo tm trafimy o nastepnych jego rzadach!

  • A melon sprzeda cala gmine lacznie z kosciolem. A lazienki w pierwszej kolejnosci odda koledze z warszawskiej ??????????? W ramach wdziecznosci po wyborach odda reszte i zostawi puste kata ??????? To nie trafimy do Witkowa tylko na licytacje albo nie daj Boze pod rzady Gwita ktory bedzie nas tylko zabawial i imprezowal ?????

  • Ale propaganda melonami strasza za niego to byl rozwoj ja go popieram i naoewno nic kolegom nie sprzedal tak jak jego nastepcy mowie tu o tzw partnerstwie czyli ukladzie z posirem!

 51. Wyborco masz rację pan S.T sprzeda ,sprywatyzuje co się da i odda swoim kolesiom .

 52. Wiek akurat nie jest największą przeszkodą, jeśli oczywiście jest jako takie zdrowie. Najbardziej wpływowi politycy świata mają już swoje lata.

 53. Wracając do tematu oczyszczalni to Tomaszewski ją zbudował a dwaj kolejni doprowadzili ją do takiego stanu że niedługo bedziemy musieli na powrót budować szamba.Jadąc w kierunku Witkowa zwróćcie uwagę na pierwsz staw.

  • S.T zbudowal oczyszczalnie za pieniadze z wojska ???Jednostka jeszcze dlugo dlugo …..nie bedzie placila za scieki Inwestycja zycia S.T. !!!!!!!Jest sie czym chwalic ??????

 54. Wyborca – idz do gminy dowiedz się szczegółów i potem napisz. Jednostka się dołozyła a nie finansowała

 55. mieszkaniec

  Wyborco – nie szukaj błedów tylko w rzadach S.T bo następny też je popełniał Uwazam ,ze obecnie to skupmy się na rzadach obecnego,czy powinien być dalej czy nie. Nie narzucajmy drugiemu na kogo ma głosować.analizujmy co który zrobił.Obecnie sa dostepne srodki unijne i dlatego następcy ST mogli już z nich skorzystać, bo gdyby nie srodki nie zrobili by prawie nic.Bądzmy obiektywni .

 56. Spytaj Twojego wójta czy jednostka nie placi i spytaj mu sie czemu podnosi oplate za wodę a oczyszczalni nikt nie czysci! Za Tomaszewskiego ludzie pracowali i ta prace bylo widac bylo czysto a jak jest teraz kumoterstwo urzednicy robią fuchy a na petenta nie ma czasu!!! Niech biora się za szypy ci co dopuscili oczyszczalnie do takiego tragicznego stanu, chociaż nie wiem czy umieli by sie posluzyc takim sprzętem!

 57. mieszkanka Powidza

  Nowy pracownik w GOPS kiedy był nabór i gdzie jest opublikowany????????????????????????????????????????????

 58. Nowy etacik oj wojcie nie ładnie handel etatami, a na marginesie w szkole to az trzy osoby znalazly prace od wrzesnia a gdzie konkursy!!! A prezes posir i po dyrektora gopsu( od wielu lat). Na te etaty nie potrzeba konkursów! Ludzie zobaczcie ile ludzi miejscowych dostaje prace!!! Wójt tyle miejsc pracy stworzył ze ja mu dziękuję!

  • dlatego dobrze głosujmy , bo tych nowych etacików po znajomości jest za dużo , ażeby coś załatwić np. w Gopsie , to wiecznie nikogo nie ma , jeżeli jeden idzie na urlop , to powinien mieć zastępstwo , nie ma kontroli nad tym

 59. nowy etacik w Gops , a spraw załatwić nie ma komu , Tomaszewski wracaj , czas na porządek

 60. Co za bzdury piszesz on ma zrobić porządek z kim chyba z samym sobą on to nasza już historia bez powrotu ,zrobił swoje i my mu dziękujemy.Powinien się wstydzić że chce kandydować bo właściwe po co !!!!!!!!

 61. mieszkaniec

  Radny wstydz się ze nie widzisz co robi obecny w…,podnosisz reke a nic nie wiesz.Nadszedł czas zeby mieszkancy poznali prawdę.Chodnik robi sie miesiąc przed wyborami.Piszesz ze jesteś radnym więc odpisz ale prawdę ,czy słyszałeś na sesji czy komisji że będzie taki chodnik robiony.I jest wiele takich przykładów.

 62. Po to co Ty!!! A ty podobno po to by coś zmienic!!!

 63. W gminie co 3 pracownik nie mieszka na naszym terenie albo mieszka tylko wirtualnie. Nasi mieszkańcy muszą szukać pracy daleko i młodzi uciekają do miast!

 64. karygodne jest to że państwowa instytucja traktowana jest jak własność prywatna i wójt zatrudnia zaocznie wyłącznie swoich znajomych, czas to skończyć

 65. teraz pan wojt tez sie zwrocil do wojska w sprawie rozbudowy oczyszczalni za 14mln zlotych i spytajcie go jak latwo przebiegaja rozmowy?

 66. Wojt powinien twarda reka rzadzic przedewszystkim od rana sprawdzac gdzie jego pracownicy sa bo przewaznie co niektorzy sa codziennie na zabawie karcianej.Tak pracowac sie nie da.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>