Materiał sfinansowany ze środków KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Strona główna / Regionalne / Gmina Powidz / Jula zamiast Karolaka

Jula zamiast Karolaka

Gwiazdą główną tegorocznych Dni Powidza będzie nie tak jak wcześniej zapowiadano zespół Pączki w Tłuszczu Tomasza Karolaka, ale znana piosenkarka Jula, która całkiem niedawno wystąpiła w Lądku. XXV Dni Powidza odbędą się w dniach 12-14 lipca. Jula zaprezentuje się publiczności zgromadzonej na powidzkich Łazienkach w sobotę 13 lipca w godz. 21.30-22.30.

– Niestety musimy poinformować, że wcześniej zapowiadany koncert zespołu Pączki w Tłuszczu nie odbędzie się z powodu innych zobowiązań zespołu. Jednak wiele wskazuje na to, że Tomasz Karolak w przyszłości przyjedzie i zagra nad jeziorem powidzkim. W zamian w tym roku mamy bardzo ciekawą propozycję. Gwiazdą sobotniego wieczoru będzie Jula! Artystka wykonująca takie przeboje jak „Nie zatrzymasz mnie” czy „Za każdym razem”. Liczymy na energetyzujący koncert, już dzisiaj życząc wszystkim razem z Julą dobrego dnia! – informują władze gminy Powidz.

6 komentarzy

  1. O nie o nie nie nie

  2. Tak wygląda zrównoważony rozwój wg Pana gwinta- jula zamiast karolaka

  3. Jak nie ma jak jest, toż to sam pan wojt – specjalista od zrównoważonego rozwoju i zabezpieczania bezpieczeństwa

  4. oby wniosków suszowych nie obsługiwała ta sama pani co rok temu… to zrównoważony rozwój nie będzie nam groził…

    • Gdybyś był bardziej rozgarnięty i umiał wypełnić prosty wniosek nie miał byś problemu, mi ta Pani pomogła i kasę dostałem bardzo szybko

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>