Strona główna / Regionalne / Gmina Powidz / Komitet Gwita zaprezentował kandydatów

Komitet Gwita zaprezentował kandydatów

Komitet Wyborczy Wyborców Ziemia Powidzka, z ramienia którego o reelekcję będzie ubiegał się wójt Powidza Jakub Gwit, zaprezentował swoich kandydatów na radnych do Rady Gminy Powidz w poszczególnych okręgach wyborczych.

Okręg nr 1
Powidz, ulice: Witkowska, Polna, Słoneczna, Księżycowa, Wojskowa, Kolejowa:
LUCYNA KASPRZYK

Okręg nr 2
Powidz, ulice: Strzałkowska, Skośna, Nowa
KRZYSZTOF BARTKOWIAK

Okręg nr 3
Powidz, ulice: Ogrodowa, Warszawska, Wąska
AGNIESZKA MARSZAŁEK

Okręg nr 4
Powidz, ulice: Kościelna, Piaski, Plac Piaskowy, Bilskiego, ks. Inf. K. Dorszewskiego, ks. Ignacego Gepperta, Dolina
JÓZEF NOWAK

Okręg nr 6
Powidz, ulice: 29 Grudnia do nr 25, Wodna, Lokacji Powidza 1243 r.
MICHAŁ WYSOCKI

Okręg nr 7
Powidz, ulice: 29 Grudnia od nr 26, Mieszka I, Jeziorna, Wybudowanie, Topolowa, Klonowa, Dąbrówki, Źródlana
FILIP MUSZYŃSKI

Okręg nr 8
Powidz, ulice: Baldwina, Łokietka, Mielżyńskiego, Radońskiego, Jagiellończyka, Henryka Pobożnego, Widokowa, Kazimierza Wielkiego, Bolesława Chrobrego, Królowej Jadwigi
ADRIANNA ROSZAK – INDYCKA

Okręg nr 9
Anastazewo
KAROL WIŚNIEWSKI

Okręg nr 10
Ostrowo
KAROLINA ANDRZEJEWSKA

Okręg nr 11
Smolniki, Przybrodzin
MICHAŁ IMBIOROWICZ

Okręg nr 12
Wylatkowo, do nr 25 oraz nr 60,68,368,371
WŁODZIMIERZ WEŁNIC

Okręg nr 13
Wylatkowo, od nr 26, z wyłączeniem nr 60,68,368,371
ANNA SZYMAŃSKA

Okręg nr 14
Charbin, Ługi
JANUSZ KONIECZKA

Okręg nr 15
Polanowo, Powidz- Osiedle
DANIEL ŻUREK

26 komentarzy

 1. aktywni chyba na facebooku

 2. mieszkaniec

  Radni po dietę,Wójt po kasę. Walczą jak lwy .Obecny i poprzedni G i G

 3. T. S. na Wójta

 4. Radni od obecnego Wójta skaczą z kwiatka na kwiatek , byle kasa , a pomocy nic

 5. Stachu wracaj , co było minęło , zresztą życie prywatne też trzeba mieć

 6. Za to weteran S. T. pcha się i po dietę i po kasę ! I na radnego i na wójta. Schiza !

  • Weteran nie leciał na kasę , gdy ktoś potrzebował to mu dał , podał rękę drugiemu człowiekowi

 7. Pozwolę sobie przypomnieć, że cztery lata temu obecny wójt również wystartował „i po dietę i po kasę ! I na radnego i na wójta” 🙂 Czy wtedy to również była „schiza”?

 8. fałszowanie pamięci

  Y ocenę etyczna twojego ulubieńca pozostaw wyborcom

 9. S.T. siedz na tej emerytrze a nie denerwuj ludzi Tyle razy przegrywales nie masz wstydu???Skoncz wasc i wstydu oszczedz ……

 10. S.T JUŻ WIEKOWY NIC NIE ZROBI !!!!!!!!!!!!!

 11. Radny Włodzimierz Wełnitz zasłuzony dla Gminy Powidz i Wylatkowa ?Kazdy wójt dla niego dobry. Od 1995 r radny a jakie zasługi ???? żadne. Ale jezeli Wylatkowo go chce to niech bedzie.

  • Radny Welnic tylko dba o wlasne interesy Tyle lat przesiedzial pozalatwial swoje sprawy a o sprawy gminne wcale sie nie odzywa Widac Wylatkowo takiego radnego chce

 12. Dwa razy byłem na sesji raz w Witkowie jeszcze zadałem welnicowi pytanie na które nie potrafił udzielić mi odpowiedź. Drugi raz zadałem mu pytanie na sesji w Powidzu i znów uratował go Tomaszewski. Potem był Grześkowiak teraz będzie gwit a jak trzeba będzie to i z diabłem pakt podpisze żeby być radnym. Mam domek w wylatkowie i widzę jego działalność.

 13. mieszkaniec powidza

  Radna S.T.wiekowy ale ma wiedzę .Wielu kandydatów do rady gminy Powidz i do POwiatu jest starszych i dziwne ale im się tego nie zarzuca.Przykre ale kazdy jest młody a potem wiekowy.

  • Jest paru młodych w komitetach przecież tylko głosować będą i tak na starych wyjadaczy

 14. W Ziemi Powidzkiej zamelinował się gang przebierańców, którzy pełnili służbę dla wszystkich poprzednich wójtów. To zawodowi radni dobrzy na każdą pogodę i wszystkie okoliczności. Byle kasa płynęła i swoje sprawy załatwić. CBA aresztowało już w Polsce 13 gangsterów. Może wreszcie przyjadą do Powidza.

  • Takich radnych to my nie chcemy !!!!Nam potrzeba radnych ktorzy potrafia walczyc i maja swoj honor !!!! Dwulicowych i zaklamanych to my nie chcemy !!!!!!!!!!!!

 15. Kuba Rozpruwacz to też przebieraniec. A to do Komorowskiego się przytuli, a to Dudę pochwali, Grzeszczakowi się podlizuje, Gawła kokietuje. Jak Syzyf zaczął wtaczać głazy na Skwer 770-lecia, a na koniec przebrał się za Piłata, umył ręce, z pomocą ekipy Sommerfelda zorganizował głosowanie i zakupił do biblioteki niemieckie gazety rżnąc głupa, że to mieszkańcy o tym zdecydowali. Tak się tym popisał, że z listy PiS-u Ostrowski go wypisał.

  • Brawo student ekstra to ujołeś, przekretów kolesiostwa mamy dość, najlepiej niech wraca wójt Tomaszewski albo gmina do likwidacji jak ktos smie startować jak zdania nie wypowiedział prawie rzaden radny na sesji a teraz startują z i innych komitetów? Taki z niego patryiota i wierzacy ze z gazetami tez numer zrobił Koronowcom! W 100 lecie niepodleglosci? Teraz na szybko wieczornice robi ale rocznic nie potrafil przygotować kpina niech zorganizuje PJN 2 razy w roku i wydzierzawi jeszcze wszystko Posirowi. Brawo wójcie ja na pana nie zagłosuje nic Pan nie zmienił!!!

 16. Gwit nawet kino wybuduje na wybory oczywiście za sowita dzierzawe kurii to jest jakaś kina orlik i jeszcze kino ile tych profitow! A działkę parafia sprzedala i kasy nie widac oczywiście przedsiebiorcy ktoremu pol rynku wydzierzawiono za postawienie kibla ktorego do dzis nie postawil kpina dość juz tego marnotrawienia i przezerania naszych podatkow! Wojcie Stanislawie wracaj!

 17. żaden radny nie pomoże , tylko dbają o swoje interesy , i się głupio i fałszywie uśmiechają przed wyborami , ludzie miejcie oczy szeroko otwarte

  • Nupek dlaczego nie startujesz na radnego.Skoro jestes idealem daj sobie szanse.Powodzenia

 18. Studencie , masz wielką racje . obecnym Wójtem ktoś kieruje

 19. Wojcie Ryszardzie wracaj !!!!!!!!!!!!!!Chcemy zeby Powidz sie rozwijal i korzystal z pieniedzy unijnych !!!!!!!!!!

 20. Wójcie Stachu wracaj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>