Strona główna / Regionalne / Gmina Powidz / Kupią samolot dla wojska?

Kupią samolot dla wojska?

Gmina Powidz dołożyła 10 tys. zł do zakupu nowego radiowozu dla policji. Zdecydowanym przeciwnikiem tego był radny Michał Imbiorowicz, który podkreślał, że nie jest to zadanie własne gminy. – Jak wojsko się zwróci o dofinansowanie samolotu to też im damy? – pytał wójta Jakuba Gwita.

Więcej w Kurierze.

21 komentarzy

 1. panie radny – a może warto pamiętać o tym , że chytry dwa razy traci

 2. Inne gminy dokładały po 30-40 tys i nikt nie płacze. Pamiętajmy że gmina powinna zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom

 3. mieszkaniec

  dobrze mowi, to panstwo jest od finansowania policji!!! zeby chociaz raz ten radiowoz Powidz odwiedzil. niech nikt nie narzeka potem ze nie ma na potrzeby mieszkancow. dobra zmiana?

 4. kondycja finansowa Gminy Powidz jest bardzo dobra /tak stwierdziła komisja rewizyjna/ to dlaczego nie dac na radiowóz dla policji.

 5. macie niezłe jezioro zapewnicie na nim bezpieczeństw poświęciliście bazę i co dalej?????

 6. Michał więcej takich jak ty toby gmina nie schodziła na psy jeśli kwiatek rozrabia w kościele to akurat ich nie ma kiedy pije denaturat na rynku widzą lecz odwracają głowy a teraz żebrzą od gminy kwiotek to policyjny kapuś dlatego może więcej to już będzie musztarda po obiedzie takich jak on powinno się eliminować ze społeczeństwa dopiero jak kogoś zabije będą interweniować Michał jestem twoim fanem I NA PEWNO BĘDĘ GŁOSOWAŁ NA CIEBIE BO RESZTA TYCH NIBY RADNYCH SĄ NA SESJACH PODNOSZĄ PAZURY NA KAŻDE PIERDNIĘCIE WÓJTA LECZ NIC Z TEGO NIE WYNIKAWIĘCEJ TAKICH JAK TY GDZIE BARDZO BARDZO BEZRADNI!!!!!!!!!!!!!!!

 7. ta reszta bardzo bezradnych dbają o swoje interesy albo wchodzą policji w cztery litery załatwiają sobie po znajomości agroturystykę a wyborców mają gdzieś może w czterech literach do samorządu potrzeba paru takich jak Michał Imbiorowicza wtedy będzie się działo utworzymy policję regionalną naszą Powidzką wspomoże nas amerykańska military police nasze psy niech szczeka w starostwie słupcy my w ogóle powinniśmy się odłączyć od łańcuchów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 8. JAKI PIĘKNY MAMY CHODNIK Z PRZYBRODZINA DO POWIDZA .PRZYBRODZIN PANU DZIĘKUJE ZA DOTRZYMANIE SŁOWA PANIE WÓJCIE !

 9. JAKI PIĘKNY MAMY CHODNIK Z PRZYBRODZINA DO POWIDZA.PRZYBRODZIN PANU DZIĘKUJE ZA DOTRZYMANIE SŁOWA PANIE WÓJCIE !!!!

 10. pan radny jest przewodniczącym komisji rewizyjnej więc wie co w trawie piszczy Taka super finansowa kondycja gminy stwierdza radny a ma węża w kieszeni Sam pan sobie przeczy mośpanie ps.to tak na pokaz żeby nie było nudno !!!!!!!!!!!!

  • Czy komisja rewizyjna zgodziła się na wydanie pieniędzy gminnych na przyłączenie wodociągu do domku letniskowego zięcia byłego wójta T. ????

 11. Panie przewodniczący kiedy komisja rewizyjna zajmie się układami w gminie? jak długo jeszcze będziecie nic nie widzieć , nic nie słyszeć? Miotła się już wytarła do tego ciągłego zamiatania pod dywan…

 12. Może wójt zainteresuje się panią urzędniczką gminną która w tutejszym markecie kradła a teraz zajmuję się i organizuje wyjazdy z młodzieżą to się nadaje do telewizji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 13. To prawda w Powidzu aż grzmi od tych doniesień z marketu!!!!! ta urzędniczka od razu powinna być odsunięta od wszelkich kontaktów z młodzieżą a jak nie to my rodzice będziemy protestować !

 14. Do obowiązków pracownika samorządowego należy w szczególności:
  „zachowanie się z godnością w miejscu pracy I POZA NIM ! – USTAWA O OBOWIĄZKACH I PRAWACH URZĘDNIKA PAŃSTWOWEGO/SAMORZĄDOWEGO.
  Powiązania rodzinne tej „urzędniczkii „z wójtem mogą wszystko tłumaczyć?

 15. Cóż za click baitowy tytuł, nie długo zaczniecie pisać gdzie nasrał pies Pani Stasi 😉

 16. To jest demoralizujące nie tylko młodzież to jest karygodne i powinna ta pani bardzo szybko być usunięta z tego stanowiska To nakazuje prawo !

 17. ciekawe kto jeszcze korzysta ze znajomości z wójtem? podatnicy płacą na takich kolesi !!!!!!!

 18. Chore to wszystko srety bzdety Gadacie o tym czy dać 10 tys dla policji na samochód czy nie dać a wogle te całą komisję rewizyjną obchodzi na co idą pieniądze z kasy d w a r a z y w i ę k s z e niż na auto? O czyje interesy dbacie Kolesia Gwinta?

 19. wow co wy gadacie??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.