Strona główna / Regionalne / Gmina Powidz / Okradli powidzki GS

Okradli powidzki GS

Wybił szybę, zabrał alkohol i tytoń. Strzałkowscy policjanci szukają sprawców włamania do sklepu „Tęcza” Gminnej Spółdzielni Samopomoc Chłopska w Powidzu.
Policjanci z Posterunku Policji w Strzałkowie zostali poinformowani o włamaniu do sklepu, do którego miało dojść w nocy ze środy na czwartek 2/3 stycznia przy ul. Park Powstańców Wielkopolskich 13 w Powidzu. Nieznany do tej pory sprawca włamał się do sklepu sieci handlowej „Tęcza” należącego do GS Samopomoc Chłopska w Witkowie, skąd ukradł alkohol i papierosy.

6 komentarzy

  1. PpzdroWariaty ;)

    Ustalenia, śledczych z posterunku w Strzałkowie są bardzo ciekawe, skad pewnosc, że sprawca wszedl przez wybitą szybe? Moze powinni wziąść pod uwagę hipoteze, żę sprawca wyszedł przez wybitą szyb 😉

  2. Sprawcy weszli przez tęczę

  3. A nie za mała ta dziura aby można było przez nią wejść? Nie wydaje mi się aby człowiek mógł się przez nią przecisnąć.

  4. gang olsena

    Sprzedam wódkę i fajki za pół ceny .

  5. Wziąć a nie wziąść.

  6. Będzie jak zwykle. Ci, którzy ukradli jakieś drobne pierdoły w lokalnym sklepiku zostaną ogłoszeni złodziejami i błyskawicznie skazani. Z kolei ci, którzy w garniturach i krawatach rozkradają grube miliony będą mieli niekończące się procesy regularnie odraczane wskutek działań wynajętych przez nich najlepszych prawników, a w przypadku ewentualnego skazania nie zostaną nazwani złodziejami, tylko jak zwykle bardzo łagodnie „biznesmenami, którzy wyprowadzili pieniądze”. Mam gdzieś taki wymiar sprawiedliwości, to jest wstyd i żenada co się w tym kraju dzieje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>