Materiał sfinansowany ze środków KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Strona główna / Regionalne / Gmina Powidz / PJF już dziś! Przypominamy największe gwiazdy

PJF już dziś! Przypominamy największe gwiazdy

Przypominamy, że koncerty na Powidz Jam Festiwal 2019 ruszają już dziś (25.07) dokładnie o godz. 18:30 przy Scenie Łazienki! Tego dnia będzie można pochillować przy koncertach Negativ, Piwozaury, Salto, James Button Band czy podczas jamsession!

W piątek ruszają już wszystkie 4 sceny, i tam spotkać można będzie m.in. Mesabi, NaliaH, Late Nights, ReggaeFamily i oczywiście wystąpią – Tymon Tymański, Bitamina i Brodacze live act.

Podobnie w sobotę, kiedy usłyszymy m.in. SimpleJimi, Zuzę Wiśniewską, Cold Ground, Wiktorię Pałasz, Electronic Rocks, Elizę A. Tkacz, Part of the kitchen, Maksa Łapińskiego, Główny Zawór Jazzu, BIG UP! oraz Kasię Tontor.

Z kolei w niedzielę wystąpią m.in. Mały Fragment Rzeczywistości, Teodorczyk Akustycznie, Heima, Roxana Tutaj & Good Omen, Cool Cat oraz oczywiście Krzysztof Zalewski.

9 komentarzy

 1. to nie jest muzyka to jest horror !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  to nie jest jam to jest sfermentowany kompot !!!!!!!

  tonie jest festiwal to jest wycie zramolałych kojotów !

 2. Ja wójcie przeprowadziłem się do Powidza i takiej chały nie widziałem.

 3. Gdzie inwestycje 5 rok i nić ????????????????

 4. nie weszło

  wójt tymi marnymi festiwalami leczy kompleksy z dzieciństwa, nie dostał walkmana od ciotki na komunię to teraz wyjcami te rany zakleja

  • Wasz sąsiad i wyborca

   Mam nadzieje że ten festiwal wpisał się na dobre w kalendarz wakacyjny Powidza. Tym wszystkim którzy tylko negatywne komentarze potrafią tylko wypisywać. Powiedzcie tak szczerze. Co Was boli w PJF? To że jest świetna reklama Powidza, czy to że są ludzie w Polsce którzy nie tylko disco polo słuchają? Może to że nic się w tej miejscowości praktycznie latem nie dzieje? Może nasi koledzy z USA swoim zachowaniem maja turystów przyciągnąć? W sumie to najbardziej Was boli że nie było Żubra za 4 zł i mawalic się nie mogliście jak na innych festynach. P.s.. zawsze możecie sami coś wymyślić i zorganizować. Teraz czekam na wasze teksty które z pewnością wiele wyniosą do tematu.

 5. wójt nie rozumie pojęcia KULTURA, pianie koguta jest lepsze od tego chłamu którym zamęczał 4 dni

 6. Co z kosztami wszelakich imprez?!!!

 7. Drogi wasz sąsiedzie i wyborco ile zarobiłem na tym chłamie że tak tego bronisz?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>