Strona główna / Regionalne / Gmina Powidz / Powidz gra z WOŚP

Powidz gra z WOŚP

Kolejny rok z rzędu w Powidzu odbędzie się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Licytacje poprowadzi osobiście wójt gminy Powidz Jakub Gwit.
Start imprezy przewidywany jest w niedzielę 13 stycznia o godz. 13.00 na powidzkich Łazienkach wspólnym tańcem morsów z powidzkiego klubu sportowego Libero i pozostałych uczestników – morsy tańczą w jeziorze, reszta tańczy na brzegu. Następnie odbędą się występy powidzkich gwiazd – pokaz tańca hip-hop w wykonaniu Agaty, pokaz tańca zespołowego w wykonaniu podopiecznych Moniki oraz mini koncert w wykonaniu Oliwii.
Od godz. 14.00 przewidywana jest licytacja w restauracji Rotunda. Zlicytowane zostaną wyjątkowe, kolekcjonerskie serduszka ze specjalnym grawerem i certyfikatem z 14-karatowego złota ufundowane przez powidzkich morsów, a ponadto różne wyjątkowe przedmioty przekazane przez innych darczyńców m.in. magnetyczny stacjonarny rower rehabilitacyjny, piłka z autografem Marcina Gortata, plakat drużyny Lecha Poznań z autografami i in.
Przez cały czas trwania imprezy dzięki darczyńcom, będzie można skorzystać z bogatego bufetu przygotowanego przez restaurację Jabłona, Dom Kultury w Powidzu oraz wolontariuszy z KS Libero. A wszystko to by zebrać jak najwięcej na sprzęt ratujący zdrowie i życie naszych dzieci.
Zapraszamy na 27. Finał WOŚP do Powidza!

5 komentarzy

  1. to herezja nastawiona na mamone, dobra zmiana tego nie popiera

    • Ile osób z twojej rodziny, znajomych skorzystało że sprzętu zakupionego przez WOŚP? A może sam korzystasz?

  2. Ja i moja rodzina przez tyle lat jeszcze nigdy nie natrafilismy i nie skorzystalismy ze sprzetu WOSP w naszym rejonie!To sie pytam gdzie te miliony są? ??

  3. po co ta proteza skoro dysponentem jest organizacja owsiaka i ona decyduje gdzie i na co beda pieniadze wydane i do tego dochodza koszty administracyjne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>