Strona główna / Regionalne / Gmina Powidz / Powidz Jam Festiwal z nominacją – zobacz film

Powidz Jam Festiwal z nominacją – zobacz film

Powidz Jam Festiwal został nominowany do Konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny Roku. Przedsięwzięcie współorganizowane z wielkim rozmachem przez klub Cooliozum z Poznania, Towarzystwo Przyjaciół Powidza i Dom Kultury w Powidzu doceniła Wielkopolska Organizacja Turystyczna.

– Naładowało nas to niesamowicie i przyspieszyliśmy jak tylko się dało produkcję filmu podsumowującego tegoroczny festiwal – piszą na facebooku organizatorzy powidzkiego festiwalu.

Wspomnienia z Powidz Jam Festiwal 2017 uchwycone obiektywem kamery prezentują się naprawdę niesamowicie! Sprawdźcie sami!

16 komentarzy

 1. ten co zawsze

  ten jam festiwal to klasyfikuje się do złotej maliny, i co z tego że jakąś nominację dostał ten chłam festiwal, jak wójt do niczego

 2. Większość komentarzy pod gminnymi postami jest z dupki wzięta – tendencyjne, miałkie i jednokierunkowe. Powidz Jam Festiwal – perełka. Organizatorzy – bądźcie dumni-to są niesamowite dni 🙂 Drugi Woodstock;-)) A tym co się nie podoba – kupcie sobie czopki i idźcie zęby umyć!

 3. Okropny Powidz Chłam Festiwal…

 4. ten co zawsze

  no pewnie że okropny, już bym wolał jakby mi Powidzanki cały dzień śpiewały

 5. Dalej temat kosztów gminnych imprez pozostaje bez odpowiedzi a mieszkańcy chcą wiedzieć jaki jest całkowity koszt poszczególnych imprez. To pytanie kieruję również do państwa radnych czy znacie te kwoty ?

 6. "kolega" radnego...

  Z tego co wiem to gmina wydała najmniej na Dni Powidza z okolicznych gmin. Najlepiej spytać oficjalnie u źródła bo tu anonimowo nic nie odpowiedzą. Chłam czy Jam się finansuje sam słyszałem od wielu radnych a noclegi i inne takie zalatwia Domu Kultury. Też lepiej spytać u źródła. Bardziej mnie interesują opinie radnych na temat drogi do Przybrodzina i podejścia starosty do tematu czy temat toalety na rynku.. Radnych troche mamy a nie słyszałem nic od nich co robią by np sprawę toalety przyspieszyc?

  • Trudno żeby okoliczne gminy wydały cokolwiek na dni Powidza, a jeśli porównujesz koszty tego typu imprez to należy sprowadzić to to jakiegoś wspólnego kryterium np. procent budżetu jaki wydają dane gminy na imprezy. Przecież trudno mówić o dniach Witkowa, czy Gniezna albo Wawrzynkach w kontekście Powidza. Mnie bardziej chodzi o cały koszt wszystkich zaangażowanych w tę imprezę środków, bo o tym się nie mówi a np. osp przez te 3 dni jest praktycznie cały czas zajęte. To także są koszty. Co do Jam festiwalu skoro jak piszesz noclegi i inne takie załatwia dom kultury to to również jest koszt gminy bo nic mi nie wiadomo aby DK miał jakieś swoje dochody raczej bazuje na dotacjach z gminy. To w takim razie znów nasuwa się pytanie o koszty tej imprezy.

 7. Kolego radnego to jest takie mydlenie bajerowanie ogłupianie ludzi !! Koszty = koszty Domu Kultury +koszty Straży + koszty noclegów w różnych miejscach + koszty obsługi + wyżywienia i wiele innych A suma sumarum są to pieniadze gminne !!!Czyli co to znaczy że festiwal finansuje sie sam ?????

 8. tajneprzezpoufne

  Podatnik masz rację. „kolega” radnego czy raczej „kolega wójta” sam dla siebie jest źródłem i pisze nieprawdę. Mało tego, te same bzdury powiela gazeta i podaje do publicznej wiadomości ze JAM kosztował 0 zl.!!!
  Wiarygodność brukowca!
  Tez rozmawiam z radnymi, okazuje się , że nie wiedzą nic o kwocie wydanej na JAM, wójt ich wcale nie informuje. Jest oczywiste, że skoro w tamtym roku Dom Kultury przeznaczył 20 tys zł to w tym roku było podobnie z tą różnicą, że nie podaje się do wiadomości. Jak się chce to tak się rozpisze, ze oficjalnie wychodzi na zero.

 9. Fakty mówią same za siebie Nic dodać nic ująć ! Sukcesów inwestycyjnych to w tej naszej gminie próżno szukać Pieniądze wydawane są tylko na ;narady debaty nic nie znaczące spotkania imprezy rewitalizacje na papierze plastikowe rybki festiwale z udziałem 1 chóru i żarciem na 80 osób /patrz gazetka nasze sprawy/ Powidz to nie twój czas wójcie ale nasze miejsce !!

 10. Jeżeli byłby do Powidz Disco Festiwal to jestem pewny, że frekwencja byłaby o wiele większa! Co z kolei przełożyłoby się na zyski mieszkańców i gminy. Być może takim festiwalem zainteresowałaby się telewizja Polo Tv lub Disco Polo Music. To gwarantowałoby miejscowości promocję! Oprócz tego do Powidza zjechałoby wiele osób z całego powiatu. Zaraz pojawią się głosy… „Ale to jest DNO a nie muzyka!”. O gustach nie zamierzam dyskutować! Ale Disco Polo zapewniłoby Powidzowi pieniądze i promocję.

  • Popieram!

  • Do Powidza zjechali sie ludzie z calej Polski. O nocleg bylo trudno w calym powiecie. Nie mowiac juz o Powidzu. O gustach sie nie dyskutuje. Ja zdecydowanie wole festiwal. Rozwoj dla mlodych muzykow, promocja powiatu. Same korzysci. Nie rozumiem Waszej spolecznosci. Tylko narzekacie.

 11. „ludzie” festiwal wam się nie podoba turyści i amerykanie również z tej złości zaorujcie Powidz zasypcie to piękne jezioro i wy……….. na Alaskę odpowiedzieć wam dlaczego tam warunki dyktuje lód a u nas sami zazdrośnicy z czego słynie Powidz z różnej maści konfidentów policyjnych mają swoje towarzystwo wzajemnej adoracji gdy pewna część ciała wyrosła by mu na czole każdy by wiedział dlatego warto ufać tylko samemu sobie

 12. Ludziom nic i nikt nie dogodzi. Cos ktos robi, czy nie robi zawsze zle i nie dobrze. Za duzo w dupach maja i sami nie wiedza czego chca, a sami za nic sie nie wezma, za to krytyka wychodzi im doskonale. O gustach sie nie decyduje. Kazdy slucha, czego lubi i powinnismy byc tolerancyjni dla innych. Sam festiwal dla mnie to perelka. Szacun dla organizatorow.

 13. KK to se słuchaj tego w domu i zaproś tych wszystkich pseudoartystów niech ci rąbią 4 dni pod dachem jak tak kochasz ich i ich twórczość, ten festiwal jest jak szambo, a organizatorzy powinni sobie to w szczerym polu zorganizować, gust się ma albo nie, tak samo jest z mózgiem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.