Strona główna / Regionalne / Gmina Powidz / Powidz Jam Festiwal z nominacją – zobacz film

Powidz Jam Festiwal z nominacją – zobacz film

Powidz Jam Festiwal został nominowany do Konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny Roku. Przedsięwzięcie współorganizowane z wielkim rozmachem przez klub Cooliozum z Poznania, Towarzystwo Przyjaciół Powidza i Dom Kultury w Powidzu doceniła Wielkopolska Organizacja Turystyczna.

– Naładowało nas to niesamowicie i przyspieszyliśmy jak tylko się dało produkcję filmu podsumowującego tegoroczny festiwal – piszą na facebooku organizatorzy powidzkiego festiwalu.

Wspomnienia z Powidz Jam Festiwal 2017 uchwycone obiektywem kamery prezentują się naprawdę niesamowicie! Sprawdźcie sami!

Zobacz także:

9 komentarzy

 1. ten co zawsze

  ten jam festiwal to klasyfikuje się do złotej maliny, i co z tego że jakąś nominację dostał ten chłam festiwal, jak wójt do niczego

 2. Większość komentarzy pod gminnymi postami jest z dupki wzięta – tendencyjne, miałkie i jednokierunkowe. Powidz Jam Festiwal – perełka. Organizatorzy – bądźcie dumni-to są niesamowite dni 🙂 Drugi Woodstock;-)) A tym co się nie podoba – kupcie sobie czopki i idźcie zęby umyć!

 3. Okropny Powidz Chłam Festiwal…

 4. ten co zawsze

  no pewnie że okropny, już bym wolał jakby mi Powidzanki cały dzień śpiewały

 5. Dalej temat kosztów gminnych imprez pozostaje bez odpowiedzi a mieszkańcy chcą wiedzieć jaki jest całkowity koszt poszczególnych imprez. To pytanie kieruję również do państwa radnych czy znacie te kwoty ?

 6. "kolega" radnego...

  Z tego co wiem to gmina wydała najmniej na Dni Powidza z okolicznych gmin. Najlepiej spytać oficjalnie u źródła bo tu anonimowo nic nie odpowiedzą. Chłam czy Jam się finansuje sam słyszałem od wielu radnych a noclegi i inne takie zalatwia Domu Kultury. Też lepiej spytać u źródła. Bardziej mnie interesują opinie radnych na temat drogi do Przybrodzina i podejścia starosty do tematu czy temat toalety na rynku.. Radnych troche mamy a nie słyszałem nic od nich co robią by np sprawę toalety przyspieszyc?

  • Trudno żeby okoliczne gminy wydały cokolwiek na dni Powidza, a jeśli porównujesz koszty tego typu imprez to należy sprowadzić to to jakiegoś wspólnego kryterium np. procent budżetu jaki wydają dane gminy na imprezy. Przecież trudno mówić o dniach Witkowa, czy Gniezna albo Wawrzynkach w kontekście Powidza. Mnie bardziej chodzi o cały koszt wszystkich zaangażowanych w tę imprezę środków, bo o tym się nie mówi a np. osp przez te 3 dni jest praktycznie cały czas zajęte. To także są koszty. Co do Jam festiwalu skoro jak piszesz noclegi i inne takie załatwia dom kultury to to również jest koszt gminy bo nic mi nie wiadomo aby DK miał jakieś swoje dochody raczej bazuje na dotacjach z gminy. To w takim razie znów nasuwa się pytanie o koszty tej imprezy.

 7. Kolego radnego to jest takie mydlenie bajerowanie ogłupianie ludzi !! Koszty = koszty Domu Kultury +koszty Straży + koszty noclegów w różnych miejscach + koszty obsługi + wyżywienia i wiele innych A suma sumarum są to pieniadze gminne !!!Czyli co to znaczy że festiwal finansuje sie sam ?????

 8. tajneprzezpoufne

  Podatnik masz rację. „kolega” radnego czy raczej „kolega wójta” sam dla siebie jest źródłem i pisze nieprawdę. Mało tego, te same bzdury powiela gazeta i podaje do publicznej wiadomości ze JAM kosztował 0 zl.!!!
  Wiarygodność brukowca!
  Tez rozmawiam z radnymi, okazuje się , że nie wiedzą nic o kwocie wydanej na JAM, wójt ich wcale nie informuje. Jest oczywiste, że skoro w tamtym roku Dom Kultury przeznaczył 20 tys zł to w tym roku było podobnie z tą różnicą, że nie podaje się do wiadomości. Jak się chce to tak się rozpisze, ze oficjalnie wychodzi na zero.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.