Materiał sfinansowany ze środków KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Strona główna / Regionalne / Gmina Powidz / Powidz: uczczą święto konstytucji

6 komentarzy

 1. Wójt wzywa do wywieszenia flag od 2 do 3 maja. Brawo dzis tj 1 maja w Powidzu odbywalo sie malowanie pasow na drodze. Brawo nie ma to jak czcić święta, oczywiscie to malowanie jest oplacane przez gminę Powidz jak sie nie myle. Naprawdę jest Pan dobrym wójtem!

  Ps za komuny to by kogos ukarano za prace w święta!

 2. kolejne brawa dla gminy, flagi każą wieszać, a sami raptem 4 wywiesili, dla porównania w Witkowie cała ulica warszawska mieni się barwami biało-czerwonymi. ciekawe czy pójdą pod pomnik z nędznym wiechciem.

 3. mieszkaniec

  dlaczego powidzka orkiestra się rozpada ?

  • Rozpada sie no bo nie ma komu grac i nie ma kto uczyc a kto by chcial grac w takiej orkiestrze gdzie nie ma wyjazdow koncertowych warsztatow. Za mala gmina za malo chetnych do gry. Lepiej w fife na ps pograc.

 4. Orkiestra sie rozpada bo wojt ma wizje moze haha! A dziś nie malowali pasów! Panie wojcie ta flage taka lichą na urzedzie pan powiesil i taka zgieta patryiotyzm na fb to cienki patryiotyzm. Chyba sie pieniadze kończą skoro pan teraz tyle inwestycji na robi a kasa byla pusta, ale przynajmniej ktos tam budynek wystawi na rynku moze ktos jakis lokal wyremontuje za gminny wklad czyli nasze pieniądze. Ludzie paczcie tej wladzy na łapki bo z wiechciem pod pomnik paradnie jak ktos wyzej napisał a lody sie kręcą dalej!

 5. wójt oszczędza tam gdzie nie powinien no to ma to co ma Powidz na tym traci Dobry to on jest tylko w gadaniu ale nie w działaniu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>