Strona główna / Regionalne / Gmina Powidz / Powidz: Złóż wniosek o przyłączenie do sieci gazowej

Powidz: Złóż wniosek o przyłączenie do sieci gazowej

W związku z dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców gminy Powidz przyłączeniem się do sieci gazu ziemnego, wójt Jakub Gwit poinformował, iż na stronie internetowej www.powidz.pl został umieszczony do pobrania wniosek o określenie warunków przyłączenia do sieci dystrybucyjnej gazu ziemnego wraz z instrukcją wypełnienia.
Wniosek można również pobrać i złożyć w powidzkim urzędzie – pokój nr 5 bądź wysłać bezpośrednio do PSG sp. z o.o., Gazownia w Gnieźnie ul. Chrobrego 24/25, 62-200 Gniezno.
Wszystkie osoby zainteresowane podłączeniem do sieci gazu ziemnego mają czas na składanie wniosków do końca stycznia 2019 r. Złożenie wniosku nie stanowi zobowiązania do zawarcia umowy. Duża ilość wniosków będzie miała wpływ na decyzję PSG o budowie sieci na terenie gminy.

Jeden komentarz

  1. Jeżeli ktoś składa wniosek to- kuchenka 4 palnikowa moc około 12 kw. kocioł gazowy dwufunkcyjny kondensacyjny z zamkniętą komora spalania moc maksymalna-, co 19 kw. a moc- cwu maksymalnie 25 kw. dla domu o powierzchni 180 metrów spalanie roczne przy temperaturze 20 -21 stopni ogrzewanie i kuchenka nie powinno przekroczyć 1800 metrów gazu na rok duże znaczenie ma temperatura zewnętrzna i izolacja budynku oraz okna i drzwi –opłaty stale tz abonament w PGNIGE nie większe niz 50 złotych na miesiąc reszta opłat to ilość zużytego gazu przeliczonego na kilowaty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>