Strona główna / Regionalne / Gmina Powidz / Powidzkie święto plonów

Powidzkie święto plonów

W piątek, 8 września w Powidzu odbędą się dożynki parafialno-gminne. Publikujemy oficjalny plakat z harmonogramem imprezy.

18 komentarzy

 1. dożynki jak dożynki, ale wójt do niczego
  minione 3 lata pokazały, że włodarzyczek z niego kiepski, zwykły chłoptaś bujający w obłokach przyodziany wuniform, bardziej mu pasują krótkie spodenki, pluszowy misiu i lizaczek, i balonik wypełniony helem niż posada wójta

 2. wójt obstawia swoimi kolesiami i koleżankami gminne stołki, to dopiero żniwo, robotników cała kupa a nie mają co młócić

 3. Wójt Powidza zrealizował swój program wyborczy tak donosi prasa.

  • Czytelnik z Orchowa

   To sie w glowie nie mieści! ten sam redaktor systematycznie krytykuje naszego wójta. cokolwiek by nie zrobił wszystko żle. za to Waszego totalnie niegospodarnenego co od samego początku jedzie na betonową sciane traktuje zupelnie inaczej. Najlepiej przyjąc filozofie niebieskich oczu kretyna i udawać że sie nie rozumie tego co sie dzieje.

 4. ble ble ble

  Zaczyna sie propaganda „sukcesów „, niczym sie nie rózni od propagandy gierkowskiej. Wtedy chwalono sie wszystkim np. , że litrowa butelka Coca-coli ma już zakrętkę, a nie kapsel.
  Tylko że dzisiaj ludzie nie sa tacy głupi jak w latach 70 i nie dadzą się omamić …

 5. Każdy wie jak jest, wszystko zależy od tego kto z kim trzyma i z jaką partią sympatyzuje. Spójrzcie na zdjęcia wójcika, koło kogo stoi i wszystko jasne…

 6. Hi hi ha ha „zrealizował obietnice wyborcze” kot by sie uśmiał Tak jak ten chodnik do Przybro z kosmicznymi zjazdami na jezdnie Jeszcze takiej drogiej kosmicznej inwestycji w naszej gminie nie było ! Wójcie a kto będzie odpowiadał za wypadki na tej drodze ? Toż to super niebezpieczne te wysokie krawężniki przekonamy się o tym za chwilę Miało być bezpieczniej a wyszło jak zwykle BYLE JAK I DO DU….Y Gdzie byłeś wójcie jak zaczęli realizować ten projekt od początku cała gmina zastanawiała się nad tymi zjazdami a ty co ? nie widziałeś tego a może nie chciałeś widzieć? Teraz to będzie jazda !! nadchodzi zima !!!!!!!!!!!!!!!!!

 7. mieszkaniec drogi

  Wjazdy na działki wchodzą w drogę jak przysypie śnieg będą wypadki .Kto to zaprojektował czy Wójt tego nie widział ?

 8. Komuś się pomyliło z tymi wjazdami na działki przy tak ruchliwej drodze do Przybrodzina Nie w tę stronę wójcie nie w tę stronę …. Wójcie jak można dopuścić do takich absurdów? Gdzie byłes co robiłeś żeby to zmienić? Było zagrozenie wypadków ale teraz to dopiero bedzie się działo ! wydalismy tyle pieniędzy na taki koszmar ?

 9. chodnik miał być sukcesem wójcika, a tylko go pogrążył. Kolejny krok, który pokazał, że nie nadaje się na to stanowisko, i ta banda radnych tez nic nie warta, gdzie oni mają rozum???

 10. mieszkaniec drogi

  Jest jeszcze czas aby usunąć te wystające wjazdy w drogę panie Wójcie ????????????????
  Kosztami obciążyć projektanta tej ścieżki !!!
  Mam pytanie czy pan Wójt widział w ogóle ten projekt i kto go zatwierdzał .

 11. Wiadomo, że wójt sam wszystkiego nie może dopilnować bo nie dałby rady ani czasowo ani zwyczajnie nie musi się na tym znać. Od tego ma pracowników, którzy powinni pilnować każdy swoich obowiązków. Może tam trzeba szukać błędów?

 12. A w ogóle jest cos co wójcikowi wyszło przez te 3 lata ???????

 13. Wjazdy jak wjazdy. A to pseudo odwodnienie?? W czasie deszczu kałuże stoją do połowy jezdni. Będzie drugie Strzyżewo. Tylko czekać jak te kałuże zaczną zamarzać. Porażka gminy, powiatu, projektanta i inspektora. Ciekawe czy taki bubel w ogóle zostanie odebrany i przez kogo….

 14. mieszkaniec

  Priorytetem dla wójcika była poprawa bezpieczeństwa na drodze do Przybrodzina A co teraz jest ? Super niebezpiecznie !!!! Postawili jakieś słupki i żeby sie dwa samochody nie zderzyły to trzeba zjechać na pobocze a przy tym ominąć dziury na jezdni Teraz to będzie jazda 700 tys wyrzucone w błoto !! Cokolwiek zrobiłeś wójcie żeby to zmienić gdzie do tej pory byłeś ?

 15. a jak się Wam podoba remont urzędu? moim zdaniem kolejny niewypał

 16. My powidzanie

  Wywalić wójcika na zbity pysk i koniec

 17. Tak patrzę na ten nasz Powidzek i ze smutkiem zauważam, że wszystko przysiadło. Radni radnymi, ale to wójcik jest nieudacznik. Zmarnował już większość swej kadencji. Nie nadaje się i tyle.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.