Strona główna / Regionalne / Gmina Powidz / Ul. Wodna i promenada ukończone

Ul. Wodna i promenada ukończone

Zakończono roboty budowlane związane z przebudową ul. Wodnej oraz budową promenady w Powidzu. Prace prowadzone były na dukcie nad jeziorem od Góry Zamkowej oraz na ul. Wodnej. Wykonawcą zadania było przedsiębiorstwo Grinbud. Zakład ogólnobudowlany z Gniezna. W ramach robót powstał nowy ok. 280 m odcinek promenady z kostki klinkierowej o szerokości 3,6 przeznaczony dla ruchu pieszych i rowerzystów, zatoczki z kamienia naturalnego na ławki, kosze na odpady oraz oświetlenie. Przebudowano również końcówkę ul. Wodnej poprzez utwardzenie jej kostką betonową na długości ok. 100 m. Powidz zyskał kolejny fragment ścieżki spacerowej nad jeziorem, a przebudowa ul. Wodnej umożliwia bezpieczne i komfortowe dotarcie w kierunku jeziora.

10 komentarzy

 1. Komfort to jest na solectwach ????Inwestycje z f soleckiego leżą na lopatkach W Powidzu komfort a u nas wielki syf !!!!

 2. Boze co za masakra, Polska kosta brukowa uslana, nawet piekniego niegdys jeziora Powidzkiego nie urchonili, MASAKRA !!! Co wy robicie z Jeziorem Powidzkim !!!

 3. pan nupek-stonka

  Wszystkie ulice i drogi całego Powidza zostały wybrukowane twardym i mocnym kamieniem – tylko królestwo niebieskie jest piękniejsze niż ziemia powidzka a to za sprawa pobożnego i cnotliwego wójta

  • ulice betonował wcześniej Ryszard , Gwit kontynuuje i bardzo ładna droga , przynajmniej dojście do jeziora nie po błocie

 4. mieszkaniec

  załatwił to co
  chciał i odszedł

 5. I pobudował dom w strefie ochronnej !!!!!!!!!!!!!

 6. kocham beton

 7. Przydałoby jeszcze w miare szybko dokonczyc promenadę w strone Dzikiej plazy bo jak popada to problem z przejściem !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>