Strona główna / Regionalne / Gmina Słupca / Drążna: Nie damy naszych dzieci do Koszut!

Drążna: Nie damy naszych dzieci do Koszut!

– Nie zmrużyłam oka od poniedziałku. Mam nadzieję, że po spotkaniu wszyscy spokojnie będziemy mogli spać – powiedziała Danuta Samul, dyrektor Gimnazjum w Drążnej. W szkole odbyło się kolejne bardzo burzliwe spotkanie dotyczące przyszłości placówki, zorganizowane przez radnego, rodziców i społeczność szkolną. Obszerną relację znajdziecie w dzisiejszym numerze Kuriera.

 

9 komentarzy

 1. Głupi lud wybrał PIS,więc lud musi teraz to uszanować.
  Amen

 2. Chhg 2016-12-16 z 23:14
  Głupi lud wybrał PIS,więc lud musi teraz to uszanować.
  Amen

  POPIERAM!!!!!!!!!

 3. To nie problem wyboru PISu drodzy Państwo. To była koalicja PO PSL organ prowadzący rękoma pani wójt i radnych szuka oszczędności kosztem dzieci.

 4. mądry lud wybrał PiS więc teraz cwaniacy i karierowicze się boją wstyd mi za Polaków którzy głosowali na PO i Petru i za kod bo robią majdan

  • Darco Darco Darco ale żeś zabłysnął buhahahahahaha a co ma PO i Petru do likwidacji szkoły.To ta wasza Zalewska rozpier szkoły myślenie nie boli Darco mniej tvp i trwam

 5. Uczeń gimnazjum

  Brawo Pani Wójt zamyka Pani najlepszą szkołę w gminie! Nietrafione decyzje przez wszystkie kadencje to nic przy braku obiektywizmu w tej sprawie. Ludzie latami zbierali pieniądze na balach charytatywnych, wyposażyli szkołę w najnowocześniejszy sprzęt, kadra nawiązywała współpracę ze szkołami z zagranicy organizowano wymiany. W tej szkole uczyły się dzieci nauczycieli ze słupeckiego Gimnazjum!!! Potrafi Pani tylko niszczyć i grabić. Typowy socjalizm ten który ciężko pracował i dorabiał się przez lata pomocy naukowych zostanie zamknięty, natomiast w blasku fleszy rozda Pani cały dorobek po szkołach które przez lata odcinały kupony.

 6. Przecież mają likwidować gimnazia a nie podstawówki więc co się czepiacie Koszut.
  Nie chcecie to nie dawajcie dzieci do podstawówki w Koszutach, możecie dać na Ukraine (w szkołach w Doniecku są podobno jeszcze wolne miejsca).
  A tak na serio to se brońcie tej swojej szkółki na końcu świata ale inne pożądne szkoły zostawcie w spokoju.

 7. Zbulwersowana

  Rodzice dzieci które uczęszczały do Koszut dobrze wiedzą jak tam jest skorumpowane towarzystwo które nie potrafią zapewnić dzieciom bezpieczeństwa. I klasy są nie kompletnie wyposażone. Zepsute komputery od dłuższego czasu. Uczniom każe się przynosić prace domowe na pendraiwie a nie ma na czym odtworzyć. Teraz kiedy zaistniała obawa o etaty nagle nauczyciele się szkolą co robili wcześniej chyba tylko krzyczeli. Książkę by można było napisać o tej szkole.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>