Strona główna / Regionalne / Gmina Strzałkowo / Chodniki po linii partii

Chodniki po linii partii

Podczas sesji nadzwyczajnej w Strzałkowie starosta Mariusz Roga pytał wójta i radnych, które zadania w infrastrukturze drogowej na terenie gminy określone w porozumieniu obu samorządów powiat ma robić w pierwszej kolejności. Kiedy dostał odpowiedź, że wszystkie są równie ważne, wybrał do realizacji budowę chodników w Stawie i Młodziejewicach, gdzie radnymi są członkowie PSL-u – Kazimierz Pawlak i Olech Głodkowski.
– My się absolutnie z takim rozwiązaniem nie zgadzamy, bo w naszym porozumieniu jest jeszcze chodnik w Sierakowie bardzo ważny i chodnik łączący Ostrowo z Kornatami, a więc oczekujemy, że starosta rozpisze przetargi na wszystkie zadania, a następnie jeśli będzie pieniędzy poprzetargowo brakowało wrócimy do rozmowy czy i kto jest w stanie jakie pieniądze dołożyć na wszystkie zadania, których lokalna społeczność oczekuje, by były one zrealizowane. Także to stanowisko, które zaprezentował pan starosta, że on wszystkie pieniądze wyda, a nie wszystkie zadania zrealizuje, samorządowców ze Strzałkowa nie satysfakcjonuje – podkreśla w rozmowie z nami wójt Dariusz Grzywiński.
Więcej w jutrzejszym Kurierze.

18 komentarzy

 1. Ha ha ha. Jakie chodniki w Sierakowie i Ostrowie Kościelnym. Przecież radny Pawlak zbiera wyborców i w pierwszej kolejności będą chodniki tam gdzie On chce, aby kolejny raz śliznąć się na wyborach. A kiedy będzie chodnik i droga rowerowa panie Starosto od Strzałkowo do Kornat?

 2. Ale mają miny ,jakby za karę musieli pracować

 3. Jak zapytasz, to nie potrafią określić. Jak zrobisz, to się obrażą. Oj przewrotne jest Strzałkowo. Ludzie, więcej empatii. Bedzie przyjemniej żyć!

 4. mieszkaniec

  Wiadomo dla strzałkowskiego Putina wszystko jest ważne przed wyborami. Proponuję nie jedną a dwie kadencję żeby wszyscy z naszej małej ojczyzny mieli pr……….

 5. Ostatnia kadencja wójcia? Już za cztery lata ,już za cztery lata w końcu skończy się prywata!

  • pipi masz racje za cztery lata Strzałkowo bedzie inne ale czy lepsze

 6. Mieszkaniec

  Wójtom jak się grunt pali to zawsze mówią że ostatnia kadencja. Pani wójt gminy Słupca też gdy 4 lata temu palił się grunt również mówiła o ostatniej kadencji. Kadencja minęła i w tych wyborach też mówi że jeszcze tylko jedna kadencja.

  • Mam prośbę do Pana wójta niech Pan zmieni zdanie i będzie jeszcze dwie kadencje
   Teraz Strzałkowo wygląda dobrze i co najważniejsze jest spokój , a Panem Andrzejem niech Pan sobie głowy nie zaprząta on skończy tak jak w GSie

 7. Już za cztery lata przyjdzie mój czas oj będzie działo

  • oj Andrzej obys sie nie przeliczyl. Pamietasz napewno jakie bylo plynne przejscie z Tow, Janaszaka na Grzywinskiego. Pewnie uczen pojdzie w slady swego nauczyciela i namasci juz w trakcie kadencji swego nastepce.

 8. W Sierakowie dopóki nie dojdzie do tragedii chodnika nie będzie. Ruch jest natężony az strach wyjść tym bardziej w sezonie letnim, juz nie wspomnę o kolumnach wojsk amerykańskich ktore przejeżdżają. Tyle czasu jest obiecany i do tej pory jak nie było tak nie ma. Wstyd i hańba!!!

 9. A gdzie jest slynny usmiech Putina???????? Widac ze juz nie po drodze mu z PSL..wskim Starosta. On nie z tych co tonacermu poda reke.

 10. Ropcio nie martw się o starostę on bez ciebie da sobie radę

  • co Starosta zrobił dla osób niepełnosprawnych?

  • Szanowny slupczaniniie jestem ostatnim co martwi sie o aparatczyka kliki PSl.cow. A Putin byl i jest ich koalicjantem ale za nich zycia nie odda.

  • słupczanin

   Ropcio czy nie nazywasz się ROGA i nie możesz pogodzić się z rozstaniem ze Strzałkowem

 11. Oj Slupie cos u ciebie kiepsko z logicznym mysleniem…….Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>