Strona główna / Regionalne / Gmina Strzałkowo / Dla kogo Złote Strzałki?

Dla kogo Złote Strzałki?


W piątek, 23 listopada w Urzędzie Gminy Strzałkowo odbyło się posiedzenie Kapituły Honorowego Wyróżnienia „Złote Strzałki”. Celem spotkania było rozpatrzenie zgłoszonych przez Wójta Gminy Strzałkowo wniosków o przyznanie wyróżnienia Kazimierzowi Pawlakowi i Michałowi Pawełczykowi. Oprócz Przewodniczącego Kapituły – wójta Dariusza Grzywińskiego , w posiedzeniu udział wziął Przewodniczący Rady Gminy – Tomasz Gałan oraz dotychczasowi laureaci „Złotych Strzałek”: Jan Gierszewski, Stanisław Krawiec, Tadeusz Krotoszyński, Małgorzata Grzelak (Biblioteka Publiczna Gminy Strzałkowo) oraz Tomasz Karpiński (Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Strzałkowie). Wszyscy członkowie Kapituły przychylili się do przedstawionych wniosków i jednogłośnie, pozytywnie je zaopiniowali. Decyzję o ich przyznaniu podejmie na grudniowej sesji Rada Gminy Strzałkowo.

9 komentarzy

 1. A może Pana Borowskiego wyroznicie jako jedynego w Polsce prawdziwego prezesa mleczarnia? Dlaczego mleczarnia zawsze jest pomijana we wszystkich nagrodach?

  • strzałkowianin

   Pan Borowski – SMU jest wyróżniony Złotymi Strzałkami tylko zapomniał przyjść na posiedzenia kapituły

  • Czy Borowski pobudował mleczarnię i doprowadził ją do obecnego wyglądu? Wszedł na gotowe w sposób za który nie daje się nagród. Przejaw jego gospodarności widać na ulicy Szkolnej: baza transportu mleczarni.

 2. A Karpiński to sam stworzył GS? Mleczuś pilnuj serwatki by do kanału leciała a nie w politykę się baw..

  • Johny, nie ważne kto jest kim, ale w jaki sposób to osiągnął. Odnośnie pierwszego wpisu, co to znaczy „prawdziwy prezes mleczarni” ?

 3. Czym to Karpinski zasluzyl sobie na to wyroznienie???? Moze ktos pomoze mi to zrozumiec….Zwija GS
  Lokale wydzierzaeia „aby” do emerytury.

  • Zwijasz to się ty jeło… a emeryturę to on ma już dawno ….jest udziałowcem to może wszystko

 4. Prezes GS „chodzi na pasku Wojta” Przypomnijcie sobie otwarcie nowego Pollo… Karpinski pomimo ze byl inwestorem stal w cieniu Grzywinskiego i nawet nie zabral glosu. Caly „miod” spijal wojt ,promujac swoja osobe i swoje to niby zaslugi w powstaniu tej inwestycji. Mozna bylo miec wrazenie ze to on jest prezesem Gs…..

 5. Dobry prezes byle tak dalej słyszałem że nowa inwestycja koło polo będzie . Ps przypominasz sobie otwarcie polo to zobacz na twojej słupcy co tam było a nie piszesz głupoty a na pasku to ty chodzisz swojej żony .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>