Strona główna / Regionalne / Gmina Strzałkowo / Karol Panasewicz wygrywa z radarami

Karol Panasewicz wygrywa z radarami

Przez kilkanaście lat mieszkał w Strzałkowie. Obecnie w Zielonej Górze. Z wykształcenia jest fizykiem. Niedawno wytoczył wojnę policyjnym radarom. Przed sądem udowodnił, że urządzenia te nie mogą prawidłowo zmierzyć prędkości, a policjanci nie są odpowiednio przeszkoleni do ich obsługi. Jego zdaniem radary zawyżają pomiary nawet o kilkadziesiąt km/h, a na tej podstawie policjanci nakładają mandaty karne, realizując założenia polityków i komendantów wyższych szczebli. Jak twierdzi, tak jak za komuny tak i dziś, mają z góry narzucone ilości mandatów do wlepienia. Walczy z tym i dlatego założył stowarzyszenie Uczciwe Prawo. W sądach wygrał już kilka spraw. Więcej w Kurierze.

18 komentarzy

 1. Kogo Wy jako gazeta promujecie ? Człowieka u którego poziom kultury osobistej to 5 metrów pod mułem ? Dyzmę, który został samozwańczym „prezesem” ? Gostka, który odjechał na maxa ? Pooglądajcie sobie jego wypociny na fb. To jest żenada. Żenujący człowiek. Kropka.

 2. Na Polsacie był niedawno. To był wyjątkowy program – zachowywał się jak po dopalaczach. Ciekawe co bierze?

 3. Taka prawda

  Niech sobie wypisuje co chce jest demokracja

  • No właśnie on twierdzi, że jej nie ma. Ogólnie to ten Karol to bardzo interesujący przypadek, bredzi faktycznie jak by był na jakimś haju.

 4. Panasewicz to oznacza tylko jedno…. kto zna…. to przecież patologia 5 pokoleń wstecz

  • Magdalena Pawlak

   Znam pięć pokoleń wstecz i nie obrażaj mojej Babci. Chcesz drzewo genealogiczne? Dziadek był naczelnym architektem w Chile np.
   Pierdolicie jak potłuczeni,bo on za darmo robi to co „społecznie” za duże pieniądze robią inni.

  • wstydz sie biedny czlowieku

 5. Pisze znajomy ze Strzałkowa jechałem z nim jak miał Renault bodajże laguna 140 nie schodziło z licznika . Totalny idiota. Szkoda,ze nie zabrałem ze sobą pamperów czy tam Teny. On popierniczał w terenie zabudowanym ponad wszelkie normy a teraz wielki obronca kierowców…. weź się chłopie lepiej ogarnij , latasz z kamerą za gościem , który przejechał na czerwonym na skrzyżowaniu w ZG i jeszcze masz sapy, że policja go zatrzymała ? Puknij sie w ten niemądry Panasewiczowski łeb człowieku. niech dotrze w końcu do Ciebie , że jesteś zerem NULL, ZERO. Sam mówisz, że straciłeś wszystko, jesteś w stanie upadłości – oglądam Twoje wypociny na Facebook – tak, straciłeś resztke przyzwoitości. Mówi Ci to ktoś, kto był twoim kolegą. Wez się ogranij chłopie. Ma obecną chwilę to wydaje mi się, że potrzebujesz na gwałt kasy. UtltraLyte to nie przecież twój „wynalazek” – doczepiłeś się, bo potrzebujesz kasy,,,, a jak wiadomo zainteresowanym to rozdzie P. zawsze chodziło o kasę…. tego nie przeskoczysz i nie zatrzesz…. nawet jak zmienisz nazwisko. Idż do uczciwej pracy, zajmij się w końcu swoimi dziećmi, i nie cwaniakuj…. bo skończysz jak Stonoga. Ktoś napisał, że jest żenadą promowanie tego człowieka… on nie wygrał żadnej sprawy przecież…. ma ciężką nogę, kto zna ten wie…. teraz wielki prawy człowiek… wez się nie ośmieszaj Panie Kalolu

 6. po lekturze jego żenujących wypocin na FB stwierdzam, że ten człowiek to nie jest tan sam Karol , którego znałam – co prawda zawsze odbiegał od normy, ale teraz widzę progresję w bardzo złym kierunku. Opanuj się przyjacielu chociaż jak widzę nie znosisz kontry. Trudno życzę Ci jak najlepiej. Dobra rada hamuj trochę, bo za chwilę nie będzie Cię stać na bilet, aby dojechać do sądów. Matka z tego co wiem to ma emeryturę niską . bo nauczycielską, a jak Ci ona płaci alimenty na dzieci (sam to przyznajesz) to już chyba nie da rady dać Ci na bilet na dojazd na rozprawy z powództwa cywilnego ludzi których obrażasz nagminnie. Weź bądź mężczyzną i opanuj to tak jak prawdziwy facet. Pozdrawiam i życzę naprawdę wszystkiego najlepszego.

 7. Może nawet na dwóch hajach być
  Ważne że występuje w słusznej sprawie

 8. Cały Karol 😉 On nic nie bierze, on taki jest, zawsze na 100%. Od podstawówki się nie zmienił, tylko priorytety inne.

 9. Autor tekstu nie zglebil tematu rzetelnie.

 10. A ty cała pseudo policja siedzi na forach zamiast łapać przestępców żenada

 11. Policja widzę siedzi i zawija sreberka ze służbowych komputerów, o przepraszam komentuje co i gdzie się da by zdyskredytować tego co śmie nazwać po imieniu głupotę i nie wyszkolenie policjantów. A wręcz jeszcze udowodnićim to przed sądem !

 12. ~tak myślę

  Ludzie nie obrażajcie osób które coś robią za darmo

 13. Pamietniki-76r

  Jak matka gotowala na szloknej stolowce w Strzalkowie,to byl spokojniejszy-3 dokladki zjadal gratis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.