Strona główna / Regionalne / Gmina Strzałkowo / Melanż na ulicach Strzałkowa

Melanż na ulicach Strzałkowa

W nocy z 27 na 28 października na ulicach Strzałkowa odbywała się nocna schadzka młodzieży. Jej uczestnicy skrzyknęli się wcześniej na facebooku. Jak wynika z informacji uzyskanej od policji, która monitorowała wydarzenie, w schadzce wzięło udział około 30 osób.

Kilka miesięcy temu na forum Rady Gminy w Strzałkowie głośno było o zakłócaniu ciszy nocnej na ulicach Strzałkowa przez grupę młodzieży. Problem poruszyła w trakcie jednej z sesji radna Jolanta Dubińska. Zdaniem radnej młodzież ta pod wpływem alkoholu, zatrzymuje się na ul. Dojazdowej, krzyczy, puszcza głośną muzykę i tłucze butelki przechadzając się całą ekipą ul. 1 Maja, ul. 11 Listopada i ul. Ogrodową. Radna zawnioskowała też o zwołanie komisji z udziałem właściciela stacji paliw i przedstawiciela policji celem znalezienia rozwiązania tych problematycznych sytuacji. Temat był rozpatrywany na posiedzeniu komisji handlu, usług, rzemiosła, bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Na jakiś czas temat ucichł. Tym razem jednak młodzi ludzie postanowili jawnie zebrać się i pokazać, że w głębokim poważaniu mają ustalenia władz samorządowych i miejscowych służb… Więcej w piątkowym Kurierze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>