Strona główna / Regionalne / Gmina Strzałkowo / Obchodzili Srebrne Gody

Obchodzili Srebrne Gody

28 par małżeńskich z terenu gminy Strzałkowo wzięło udział w minioną sobotę (13 października) w uroczystości Srebrnych Godów. Najpierw, w kościele p.w. św. Doroty odprawiona została msza św., podczas której Jubilaci odnowili przysięgę małżeńską. Druga część spotkania odbyła się w Gminnym Ośrodku Kultury, gdzie każda para otrzymała pamiątkowy list gratulacyjny. Spotkanie zakończył wieczorek taneczny.

W uroczystości Srebrnych Godów udział wzięli: Iwona i Radosław Andryszak, Agnieszka i Andrzej Balcerzak, Zofia i Robert Barwinek, Grażyna i Zbigniew Cichoccy, Danuta i Przemysław Górni, Agnieszka i Piotr Górscy, Ewa i Ryszard Hałas, Beata i Sławomir Hankiewicz, Irena i Stefan Iglińscy, Aleksandra i Cezary Kaźmierowscy, Urszula i Zbigniew Kopaczewscy, Irena i Marek Kościuszko, Marta i Tomasz Krzysztoń, Urszula i Sławomir Kuźniarek, Jadwiga i Marek Maćkowiak, Katarzyna i Ireneusz Majewscy, Jolanta i Marek Matuszewscy, Elżbieta i Ryszard Olejniczk, Renata i Tomasz Olejniczak, Wioletta i Marek Półrolniczak, Urszula i Dariusz Przetakowscy, Monika i Robert Sobczyk, Renata i Leszek Stawiszyńscy, Zofia i Aleksander Szykowni, Kamilla i Paweł Świercz, Anna i Wiesław Trzebińscy, Aldona i Piotr Wielgosik oraz Beata i Paweł Wojtkowiak.

3 komentarze

  1. Czy ślubów cywilnych już teraz nie dają,tylko kościelne?

  2. strzałkowianin

    Srebrne Gody są dla wszystkich , a ksiądz przyszedł złożyć życzenia

  3. Wiem,że dla wszystkich 25 latków w małżeństwie,lecz pisze” najpierw w kościele.”….i czytaj dalej……stąd moje zapytanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>