Strona główna / Regionalne / Gmina Strzałkowo / Park za halą sportową?

Park za halą sportową?

Radna Ewa Radecka chce, aby zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, obszar przy obecnym Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego w Strzałkowie oraz części boiska za halą sportową, oznaczony jako teren zieleni nieurządzonej przekształcić w teren rekreacyjny.

– Mógłby tam powstać park z zielenią urządzoną, infrastrukturą rekreacyjno-sportową z możliwością wybudowania bezpiecznego paleniska i grillowania. Obecny drzewostan umożliwia wydzielenie alejek spacerowych, ustawienie ławeczek – dodała radna Ewa Radecka. Podczas sesji pytała także o to jaka jest struktura własnościowa tego terenu. Jak do tematu odniósł się wójt Dariusz Grzywiński? Przeczytasz w najbliższym Kurierze.

8 komentarzy

 1. Najpierw lepiej zadbać o obecny park,ale pomysł dobry

 2. Nowe miejsce roztrzaskanych butelek i śmieci po balującej młodzieży?Tak jest obecnie w parku

 3. Świetny pomysł. Naprawde zaczynam być dumny z pomysłów naszych radnych. Brawo !!!

 4. Jeszcze nie dokończono alejek w obecnym parku! Ale pomysł-teren starostwa[ chyba] z topolami i linią wysokiego napięcia,lepiej zadbać o obecny park

  • Nie jest to teren starostwa. To teren gminny. Starostwo zreszta też juz tam nie ma nic praktycznie. Wszystko zostało sprzedane. Bedzie tam osiedle domkow jednorodzinnych. Razem z domami za lewiatanem to bedzie bardzo duze osiedle wiec park/ plac zabaw dla dzieci jak najbardzie ma tam sens.

 5. Jak można myśleć o nowym parku,jak obecny nie dokończony i pusty

 6. Grilowanie? kto tego będzie pilnował?Jak już to wybieg dla psów Taka jest potrzeba

 7. słupczanin

  Nic tam nie robić nikt z tego miejsca nie korzysta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>