Strona główna / Regionalne / Gmina Strzałkowo / Stacja nie jest źródłem pijaństwa
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Stacja nie jest źródłem pijaństwa

Właściciel Watisu nie zgadza się z zarzutami jakoby jedynym źródłem nocnego chuligaństwa i pijaństwa dokonywanego na ulicach Strzałkowa przez miejscową młodzież była stacja paliw. – Stacja w pierwszej kolejności jest miejscem, gdzie sprzedaje się paliwa, a jeśli chodzi o sprzedaż alkoholu to nie jesteśmy jedynym punktem w Strzałkowie, który jest otwarty do 23.00 czy 24.00 – mówi Krzysztof Węgrzyn.

Problem poruszyła w trakcie grudniowej sesji radna Jolanta Dubińska. Zdaniem radnej młodzież ta pod wpływem alkoholu, zakupionym rzekomo na stacji paliw Watis, zatrzymuje się na ul. Dojazdowej, krzyczy, puszcza głośną muzykę i tłucze butelki przechadzając się całą ekipą ul. 1 Maja, ul. 11 Listopada i ul. Ogrodową. Radna zawnioskowała też o zwołanie komisji z udziałem właściciela stacji paliw i przedstawiciela policji celem znalezienia rozwiązania tych problematycznych sytuacji.

Temat był rozpatrywany w trakcie ostatniego posiedzenia komisji handlu, usług, rzemiosła, bezpieczeństwa i porządku publicznego. Jeden z mieszkańców biorących udział w obradach zwrócił uwagę, że jedynym 24-godzinnym punktem, który zaopatruje w alkohol jest właśnie stacja paliw.

Więcej w Kurierze.

15 komentarzy

 1. Czyli rozwijając urojenia Jolanty Dubińskiej sprzedawcy paliw powinni być również karani za wypadki drogowe. No brawo… Zamknąć facetowi działalność, zniszczyć dorobek życia bo obsługuje klientów zgodnie z prawem.
  Poland… po prostu Poland…

  • Gdyby oni jeszcze zakupili alkohol i odjechali, ale towarzystwo bawi się godzinami na Watisie. Nie ma komu pogonić? Faktycznie posterunek powinno się rozwiązać.

 2. A może to tylko wina wychowania przez strzałkowskich rodziców?

 3. Od czego jest policja w Strzałkowie? Powinni raz dwa patologię popędzić. Czy może w nocy nie można na nich liczyć?

 4. Policja śpi po krzakach na wyłącznym silniku za nasze pieniądze. Albo siedzą na Facebooku

  • To może warto pomyśleć nad zlikwidowaniem posterunku w Strzałkowie. Skoro i tak jest nieskuteczny to jednocześnie niepotrzebny…

 5. To w Strzałkowie jest posterunek ,a pracuje tam policja

 6. A gdzie ta młodzież ma się wyszumieć? Przed kompem litości. Może by tak wszystko pozamykać a na końcu panią za genialne pomysły

 7. Czytelniczka

  Zgadzam sie a policja to gdzie

 8. Ja jeżdżę do pracy koło Watisu i jakość nigdy nie słyszałam hałasu czy głośną muzykę.A tak na przykład pani radna Dubińska zainteresowała by się węglem który utrudnia nam życie i wjeżdżając już do Strzałkowa za torami kolejowymi jest piękna wizytówka -wszystko jest czarne i brudne.I jeszcze jedno kto panią wybrał na radną bo ja jakość pani nie znam i nie słyszałam aby się pani udzielała w jakiejś sprawie

  • SpawaczKaroserii

   podjedź sobie o 23 – 24 – 01 -02 . Zobaczysz chordy gówniak&w. Przyznam się szczerze, że jak zobaczyłem tytuł „Właściciel Watisu odpiera zarzuty” to myślałem, że w końcu ktoś się wziął się za pa&w* , ale tutaj chodziło tylko o wódkę…..

  • Inny skład rady zadecydował o przekształcenie terenu za Watisem na przemysłowy. Sprawdź sobie, którzy radni tak zagłosowali i im podziękuj, bo wątpię, żeby teraz dało się coś z tym zrobić (a najlepiej jeszcze za paręset zł z diety :D). Nie znasz, nie wiesz, a się wypowiadasz… Jak się nie głosuje, nie wie, nie zna, gazet nie czyta, nie udziela się, tylko w domu siedzi i jeszcze ma pretensje, no to kiepsko…

 9. PosiadaczDiesla

  Ja też myślałem,że chodzi o głowny produkt, będący podstawą działalności takiego interesu jak stacja benzynowa.. A tutaj chodziło tylko o gimbazę, która nie ma się gdzie wyszsleć, cóż żal…. Może kiedyś tam, ktoś w końcu się weżmie za.meritum.

 10. WęglarzZsasiedztwa

  Informacja nie prawdziwa. Non stop widać patrol ze strzałkowskiego komisariatu podjeżdzającego pod hot-dogi i ucinających sobie pogaduszki z żeńską obsługą stacji. Ładne te dziewczyny swoją drogą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.