Strona główna / Regionalne / Gmina Strzałkowo / Strzałkowo dało na szpital

Strzałkowo dało na szpital

Gmina Strzałkowo przekaże 1.696.799 zł Powiatowi Słupeckiemu na dofinansowanie zadania „Rozbudowa Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Słupcy”. Umowę wykonawczą w sprawie udzielenia pomocy finansowej podpisali wójt Dariusz Grzywiński, starosta Jacek Bartkowiak i wicestarosta Czesław Dykszak. Płatność nastąpi w terminie do 31 maja br. Przedstawiciele Powiatu zadeklarowali oddanie obiektu do użytku w terminie do 31 grudnia br. Należy podkreślić, że tylko miasto Słupca i gmina Strzałkowo przekazują pełne kwoty dotacji w wysokości 167,40 zł od mieszkańca.

Jednocześnie podpisano aneks do porozumienia dotyczący realizacji zadań budowy ciągów pieszo – rowerowych na terenie gminy Strzałkowo z przesunięciem terminu ich realizacji z lat 2016 – 2018 na lata 2019 – 2020.

7 komentarzy

 1. Nie lubię poniedziałku

  Mieszkańcy innych gmin leczą się u Znachorow i Wróżek ???

  • Mieszkaniec Powiatu

   Jakim trzeba być ciemnych ażeby nie wiedzieć że to każda gmina dokłada się do tego szpitala!!! Tylko czy tak naprawdę ten szpital i jego personel jest tego wart . Pan wój Strzałkowa na pewno lubi się pokazać !!!

  • Nie lubię poniedziałku

   A co ci do tego?

  • Do nie lubie poniedzialku

   Może sam chodzisz do znachorów i wróżek, jeśli trzy w jednym pracujesz.

 2. Złamana ręka

  Mieszkańcy gmin którzy nie dołożyli się okupuja sklepy monopolowe i leczą się sami . WOT ZUCHY

 3. a kto został w ramach umowy koalicyjnej cieciem

 4. Szkoda że Orchowo nie dołożył do rozbudowy szpitala a Lądek Powidz Zagórów gmina Słupca i Ostrowite dołożyło tylko 50% czyli po 83,7 od mieszkańca
  Tylko miasto Słupca i Strzałkowo dołożyły pełną kwotę tj 167,40 od mieszkańca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>