Materiał sfinansowany ze środków KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Strona główna / Regionalne / Gmina Strzałkowo / Trwa strajk. Zmieniają miejsce egzaminów
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Trwa strajk. Zmieniają miejsce egzaminów


Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Strzałkowie Piotr Gałan poinformował, że związku z akcją strajkową zgodnie z wytycznymi Kuratorium Oświaty w Poznaniu, ulegnie nieco zmianie formuła egzaminu dla klas gimnazjalnych. 10 kwietnia 2019 r. egzamin odbędzie się w szkole przy ul. Wyszyńskiego 10. Obecność uczniów obowiązkowa o godz. 8.00. Nastąpi weryfikacja list i zmiana przydziału sal.
O miejscu przeprowadzania egzaminu w dniach następnych uczniowie będą informowani na bieżąco.

9 komentarzy

 1. strzalkowianin

  Dyrektor Galan – Przewodniczacy PO……cow w powiecie slupeckim najchetniej gdyby nie wytyczne kuratorium to by tych egzaminow nie zorganizowal. Przed niedziela wysylal sms do rodzicow ze ze wzgledu na planowany strajk maja sie zajac w poniedzialek i wtorek swymi dziecmi. Tak upolitycznionego Dyrektora naszej szkoly jeszcze nie bylo… A jak On sie odnosi do roznych postulatow przedstawicieli rodzicow na zebraniu to dopiero swiadczy o jego arogancji i nikompetencji.

  • A co dziwnego jest w tym że wyslal wiadomości? To chyba w porządku że na bieżąco informuje rodziców na e dzienniku o sytuacji?
   A egzaminy nie musiałyby być przeprowadzone, nauczyciele strajkują i tak naprawdę nie musiałyby się odbyć. Po to ten strajk. Ale to właśnie pokazuje że gdy ministerstwo , rząd , Zalewska i szydło mają nasze dzieci w dupie to jak zwykle nauczyciele są z naszymi dzieciakami! I pomimo ich strajku egzamin się odbędzie , chociaż przez to tracą oni szanse na to że wywalczą coś dla siebie.

  • w dupie nasze dzieci to mają nauczyciele

  • Bzdury piszesz….to źle, że poinformował rodziców? Ja nie miałem żadnej informacji o strajku (mieszkam w innej gminie)….dowiedziałem się pocztą pantoflową…dyrekcja nie raczyła poinformować nas o swoich decyzjach.

  • Proszę wszystkich nauczycieli o strajkowanie w lipcu bądź sierpniu, przestańcie krzywdzic dzieci i rodzicow, mamona Wam zawróciła w głowie, zarabiacie wystarczająco!!! Pomyślcie o innych ciężko pracujących masach robotniczych za minimal,wsrod nich też są ludzie z wyższym wyksztalceniem. Wy jesteście naprawdę wyuzdanymi egoistami, nie liczycie się z niczym i nikim, wstydu nie macie!!! Patrząc na rodziców siedzących z dzieckiem po szkole po 5-6godzin i na to, że 80%dzieci bierze korepetycje, stwierdzam że jesteście najgorszym pokoleniem nauczycieli, leni jakie kiedykolwiek istniało!! Proszę nie porównywać się do nauczycieli już dawno emerytowanych, nie dorastacie im do piet…

 2. strzałkowianin

  Brawo Panie Gałan odpowiedni człowiek na stanowisku dyrektora

 3. Co za bzdury ! Swietna komunikacja z rodzicami, wiedza na czym stoja wiec moga planowac. Pan Galan to czlowiek, ktory ma swoje zdanie i poglady i tak jak dlugo profesjonalnie podchodzi do wykonywania swojego zawodu wszystko jest w porzadku. To obecna wladza i partia Pana Starosty Bartkowiaka, PiS robi sobie jaja z inteligencji polakow ! To oni upolitycznili wszystko co sie dalo, ale przede wszystkim, zatrudniajac niekompetentnych ludzi rozwalili wszystko co sie dalo !

  • XD adwokacie tego politykiera oszczedz sobie tych banalow. Wszyscy inni sa niekompetentni oprocz tych z towarzystwa wzajemnej adoracji i tych kierujacych sie poprawnoscia polityczna….. A PIS robi sobie jaja ale z pseudointeligentow…… demaskuje ich kolesiowski profesjonalizm.

  • XD konkretnie. Co Starosta rozwalił i jakich niekompetetnych ludzi pozatrudniał??? Chyba że coś mi umknęło. Brednie piszesz i ogółnikami rzucasz. Widzę że jesteś z zielonej planety i dlatego głupoty wypisujesz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>