Strona główna / Regionalne / Gmina Strzałkowo / Wezmą udział w Milionerach

Wezmą udział w Milionerach


Strzałkowscy słuchacze zasiądą na widowni popularnego teleturnieju.

W czwartek 4 kwietnia członkowie sekcji turystycznej oraz wszyscy słuchacze Strzałkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku będą mieli okazję do wzięcia udziału w niecodziennym wyjeździe do studia popularnego teleturnieju Milionerzy na antenie TVN. Wycieczkę w całości funduje Gmina Strzałkowo, jej uczestnicy nie ponoszą żadnych kosztów.

Wyjazd planowany jest na godz. 5.00 nad ranem (zbiórka o godz. 4.45) sprzed budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Strzałkowie. – Zapraszamy do udziału w nagraniu Milionerów zasiadając w telewizyjnym studio jako widownia – zachęca Gminny Ośrodek Kultury. Wszelkie informacje i zapisy w biurze GOK. Szczegóły pod nr tel. 537200237. Ilość miejsc jest ograniczona.

5 komentarzy

  1. A ja już myślałem że to Andrzejek który dał popis wiedzy w jeden z dziesięciu

  2. Proszę powiadomić grających tego dnia w Milionerach aby nie korzystali z koła ratunkowego z udziałem publiczności

  3. Fajny taki wyjazd , na pewno dla seniorów z Strzałkowa był sporym przeżyciem i frajdą. Zobaczyli jak się nagrywa teleturniej. Jednak żeby nie było kompromitacji w pytaniu do publiczności mogli wziąć z sąsiedniego powiatu wrzesińskiego pana Rafała Perę, który rok temu wygrał trochę kasy w Milionerach ,a kilka lat temu także teleturniej Jeden z dziesięciu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>