Strona główna / Regionalne / Gmina Strzałkowo / Wielkie otwarcie nowego Polo Marketu

Wielkie otwarcie nowego Polo Marketu

To już trzecia lokalizacja Polo Marketu w Strzałkowie. Wcześniej znajdował się przy ul. Sikorskiego. Obecny został zbudowany od podstaw na „łączce” należącej do Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska w Strzałkowie.

– Wiele lat próbowaliśmy zagospodarować ten teren i zawsze mieliśmy kłopot ze zgodą Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad na wjazd na ten parking, gdzie teraz stoimy. Po latach udało się. Uzyskaliśmy zgodę i zmieniliśmy plan przestrzennego zagospodarowania na tyle skutecznie, że firma Frapo Invest mogła w ekspresowym tempie ten sklep wybudować – mówił przed otwarciem, wójt Dariusz Grzywiński.

Market jest nowoczesny i ma powierzchnię 972 m 2 Dysponuje parkingiem na 50 miejsc. Docelowo w sklepie zatrudnienie znajdzie 20 osób. Otwarcie miało miejsce w sobotę 2 grudnia, o godz. 9.00.

Motocykle 125 - Jaki wybrać? Jaki kupić?

7 komentarzy

 1. Dawali COŚ na otwarcie?

  • Dawali paragon przy kasie – Byłem tam ostatnio to pani ekspedientka nawet dzień dobry i do widzenia nie potrafiła powiedzieć.

 2. a w Sluocy tylko jeden,wstyd

 3. Jaki wstyd
  W Słupcy marketów pełno
  Nic innego tylko markety powstają
  Jedno polo wystarczy!

 4. PSL = Posadki Swoim Ludziom

  W Słupcy nic nie powstaję jak tylko markety

 5. Brawo … otwórzcie jeszcze 5 sklepów z kapitałem zagranicznym i wykończycie Polskie sklepy to jawne wyprowadzanie pieniędzy z Polskiego rynku. Nawet Polski gigant „Orlen” zakładając stacje na terenie Niemiec musiał skapitulować i zmienić nazwę i logo bo Niemcy nie chcieli tam kupować paliwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.