Strona główna / Regionalne / Gmina Strzałkowo / Wyborcy pokazali PSL-owi czerwoną kartkę

Wyborcy pokazali PSL-owi czerwoną kartkę

Z wójtem gminy Strzałkowo Dariuszem Grzywińskim o wyborach, planach na nową kadencję samorządu, porażce Polskiego Stronnictwa Ludowego i współpracy z przyszłym zarządem powiatu słupeckiego rozmawiał Marcin Pryka.

Jest Pan wójt zadowolony ze swojego wyborczego wyniku?

Z wyniku wyborów oczywiście jestem zadowolony. Co prawda, po raz kolejny nie miałem kontrkandydata, ale poparcie na poziomie blisko 85%, pokazuje, że moje dotychczasowe działania spotkały się z akceptacją i zrozumieniem wyborców. Bardzo mnie to cieszy, ale jednocześnie czuję dużą odpowiedzialność. Nie chcę zawieść pokładanych we mnie nadziei, dlatego w dalszym ciągu będę się starał wykonywać moje obowiązki jak najlepiej potrafię dla dobra naszej gminy. Jednocześnie, chciałbym podziękować wszystkim, którzy mi zaufali i oddali na mnie swój głos.
Pełna treść wywiadu ukaże się już w piątkowym Kurierze.

13 komentarzy

 1. I całe szczęście że Panie Wójciu że nie miałeś kontrkandydata bo wyborcy też pewnie pokazali by miejsce w odpowiednim szeregu . Z tego co sobie przypominam też przecież nasz Wójcio był związany z PSL. Ja osobiście też wystawiam panu też czerwoną kartkę.

  • XD dlaczego nie wystartowałeś na Wójta może by udało się a może Ty byś dostał czerwoną kartkę

 2. strzałkowianin

  odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu , trudno będzie o następce skoro nikt nie odważył się startować z Panem Wójtem jako kontrkandydat w tych wyborach,

  • Tak samo odpowiedni jakim odpowiednim byl PSL rzadzacym w Powiecie. Putin teraz probuje sie odcinac od nich …. taka jego perfidna taktyka.

 3. Jak się jadło z ręki PSL-u i klękało przed Grzeszczakiem i dostawało środki z różnych źródeł to było pięknie, a teraz rżnie wielkiego, samodzielnego wójta. Obrzydzenie bierze jak się patrzy na takie zachowanie. WSTYD!

  • PSL dla Strzałkowa nigdy nic nie załatwiło i nie załatwi oni myślą tylko o sobie

  • Panie Mecenasie musi Pan być z PSL u skoro wie Pan kto z kim jada i przed kim klęka ale wszystko dobre co Grzeszczak zrobił pozostało w Słupcy choć tego strasznie mało

  • Wójt nigdy nie był związany z PSL . Nawet udzielił mi wsparcia gdy miałem małe kłopoty z PSL

  • Chociażby Kanalizacja czy orlik nie mówiąc o śrokach remontowych na szkoły

 4. PSL w Strzałkowie przechodzi do samorządowej historii

 5. Brawo Brawo Strzałkowo wie co ma a wie że ma dobrego wójta

 6. W W Putin znany jest z takich gierek , znakomity taktyk. A osoby które tak wychwalają pod same niebiosa to pracują chyba w UG albo placówkach oświatowych.

 7. Co tu wielce wychwalać, po prostu robi robotę, to co do niego należy, za to bierze wypłatę. A że czasem trzeba zawrzeć jakieś koalicje czy układy? Normalna sprawa, byle z korzyścią dla gminy …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>