Strona główna / Regionalne / Gmina Strzałkowo / „Złote Strzałki” 2018 przyznane

„Złote Strzałki” 2018 przyznane


Jak co roku, na początku stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury miało miejsce Spotkanie Noworoczne organizowane przez wójta Strzałkowa. Udział w nim wzięli m.in. radni Sejmiku Województwa Wielkopolskiego – Anna Majda i Kazimierz Pałasz, starosta słupecki, radni powiatowi i gminni, sołtysi, dyrektorzy, kierownicy jednostek organizacyjnych, księża, prezesi Ochotniczych Straży Pożarnych, przedsiębiorcy, rolnicy oraz przedstawiciele stowarzyszeń i organizacji społecznych. Spotkanie rozpoczęło noworoczne wystąpienie wójta Dariusza Grzywińskiego, a następnie przedstawicielom pięciu firm i instytucji z terenu gminy wręczono honorowe wyróżnienia „Złote Strzałki”.

Honorowe wyróżnienia nadawane osobom fizycznym i podmiotom wyróżniającym się pracą, zaangażowaniem lub indywidualnymi dokonaniami na rzecz gminy Strzałkowo i jej mieszkańców, trafiły tym razem do: Biblioteki Publicznej Gminy Strzałkowo, Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich, Spółdzielni Mleczarskiej Udziałowców, Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” oraz firmy Polgranit. Przedstawiciele wymienionych firm i instytucji odebrali statuetki i listy gratulacyjne z rąk wójta Grzywińskiego. W imieniu nagrodzonych głos zabrał właściciel firmy Polgranit – Przemysław Przywarty.

W trakcie spotkania wójt Grzywiński otrzymał honorowe odznaczenie „Za zasługi dla Województwa Wielkopolskiego”. Wyróżnienie przyznano za całokształt działalności zawodowej i społecznej, wkład w budowanie potencjału gospodarczego Wielkopolski oraz wspieranie wszechstronnego i zrównoważonego rozwoju środowiska wiejskiego. Wyróżnienie wręczyli radni Sejmiku Województwa Wielkopolskiego – Anna Majda i Kazimierz Pałasz.

Zebrani obejrzeli również film prezentujący to co wydarzyło się w gminie w bieżącej kadencji oraz wysłuchali koncertu pt. „Wieczór na Broadway’u” w wykonaniu Katarzyny Kołodziejczyk z zespołem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.