Strona główna / Regionalne / Gmina Zagórów / Organizują zbiórkę dla niepełnosprawnych

Organizują zbiórkę dla niepełnosprawnych

W dniach 26 oraz 27 maja 2018 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Przez dwa dni odbędzie się zbiórka charytatywna dla Sławomira Leszczyńskiego oraz Michała Szepaniaka osób dotkniętych przez los i proszących wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc w zbiórce na zakup protez.
Przez te dwa dni będzie można wesprzeć akcję na dwa sposoby:
Pierwszy sposób to Mecz Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSP w dniu 26 maja w którym mogą wziąć udział drużyny zarówno amatorskie oraz profesjonalne, drużyny dziecięce, młodzieżowe oraz seniorów. Turniej odbędzie się z podziałem na grupy wiekowe. Udział w Turnieju wiąże się oczywiście z tak zwanym wpisowym, które w całości zostanie przekazane na zbiórkę a wynosi 150 zł. Więcej informacji o turnieju można uzyskać na fanpage szkoły na Facebooku.
Drugi sposób to przyjście na koncert w dniu 27 maja i wsparcie poprzez zbiórkę do puszek i udział w specjalnie przygotowanych na tą okazję aukcjach. W tym dniu wysłuchać będzie można twórczości młodych artystów z gminy Zagórów, Słupca oraz Golina. Oni wszyscy razem połączyli siły by wesprzeć tą akcje. Poza koncertem przewidziane są dodatkowe atrakcje chociażby możliwość wsparcia akcji poprzez zakup ciast, malowanie twarzy udziału w eksperymentach oraz turnieju strzeleckim czy możliwość spróbowania prawdziwej grochówki wojskowej.
Oczywiście organizatorzy liczą cały czas na pomoc ludzi dobrej woli i zapraszają wszystkich do wsparcia akcji chociażby poprzez:
• udział dzieci oraz osób uzdolnionych wokalnie, tanecznie, instrumentalnie z ze szkoły oraz MGOK i GOK na koncercie w dniu 27 maja; • wsparcie medialne poprzez umieszczenie informacji na stronach www, facebook, gazetkach szkolnych, gablotach informacyjnych, gazetach lokalnych, radiu oraz telewizji lokalnej; • wystawieniu drużyn i udział zespołu w turnieju halowej piłki nożnej; • ufundowaniu nagrody rzeczowej dla zawodników uczestniczących w turnieju; • ufundowaniu rzeczy na licytację odbywającą się podczas koncertu; • wsparciu finansowe zbiórki; • wsparciu finansowe w organizacji atrakcji podczas koncertu charytatywnego; • wsparciu inicjatywy w innej dowolnej formie wybranej przez osoby dobrego serca.
Tak więc nie ma na co czekać i zapraszamy wszystkich do wsparcia tej inicjatywy i do dobrej zabawy na koncercie oraz turnieju.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>