Strona główna / Regionalne / Gmina Zagórów / Ryszard Sikorski przewodniczącym Rady Miejskiej Zagórowa

18 komentarzy

 1. Chyba nikt nie jest zaskoczony

 2. mieszkaniec

  Nowy przewodniczący to początek kompromitacji tej władzy.
  Jakie ma kompetencje i wykształcenie do pełnienia tak ważnej funkcji w gminie.
  Wystarczy popatrzeć w internecie na relację z 1 sesji i widać jak na dłoni jego umiejętnościach nie mówiąc już o zastępcach.
  Dzięki bezpośrednim relacjom obrad będziemy oglądać żenujące spektakle w naszym samorządzie.

  • Mieszkaniec Powiatu

   Mieszkaniec!Widać po Twoim wpisie jakie Ty musisz mieć wykształcenie. Myślę że co najmniej 5 klas.Oj! widać że umiesz posługiwać się komputerem!Szkoda tylko że obrażasz ludzi!Widocznie mamusia nie miała czasu wychować Żenada

  • Mieszkaniec

   Co ma wykształcenie do chęci działania. Teraz każdy głupek może być magistrem. Ile jest osób w gminie, które chcą działać? Zamiast krytykować ruszyłbyś dupę i coś zrobił dla miasta. Rada jest odzwierciedleniem struktury mieszkańców. W końcu to my ją wybraliśmy.

  • Skoro każdy głupek może być magistrem to znajdź mi debila który skończył studia lekarskie czy inżynierskie na jakiejś renomowanej uczelni technicznej. Chyba ze mówimy o studiach humanistycznych to fakt każdy głupek może je skończyć, ba nikt mądry nie chce być magistrem bezrobocia.

  • Mieszkaniec

   Drogi Prowokatorze, Ukończyłem bardzo prestiżową uczelnię w kraju i doskonale wiem jaki przedział ludzi tam studiuje.
   Tym akurat mnie nie przekonałeś. Nie ważne jakie ma się wykształcenie, Ważne jest natomiast jaką ma się chęć do działania dla dobra naszej społeczności. Ilu jest wykształconych ludzi w naszej gminie, którym nie są po drodze sprawy ogółu!
   Dlatego nie patrzmy na wykształcenie a na działanie.
   Jestem mieszkańcem gminy z wyboru nie z konieczności. Pochodzę z dużego miasta, dlatego nieco z boku patrzę na tą sytuację.
   Proszę brać pod uwagę, że nigdy nie będziemy Wrześnią czy Koninem, z prostych przyczyn:
   1) lokalizacja gminy ( z dala od głównych szlaków komunikacyjnych: kolejowych i drogowych)
   2) struktura demograficzna
   3) poziom wykształcenia
   Natomiast należy uwzględnić to co nas wyróżnia, a jest to przede wszystkim: walory krajoznawcze i przyrodnicze.
   I w tym kierunku powinna iść nowa rada tak, aby zmaksymalizować swoje wysiłki w promocji w pozyskaniu środków na rozwój turystyki i ogólnego rozwoju gminy (szkoły, kultura, sport, infrastruktura itp.)
   Nigdy nie przyciągniemy dużych firm do gminy z przyczyn opisanych wyżej, ale jest wiele miejscowości, które świetnie czerpią zyski ze swoich walorów.
   Wiele słyszę o tym, że młodzi wyjeżdżają z Zagórowa za pracą. Jest to nieuniknione i co byśmy chcieli zrobić nie, powstrzymamy ich. Tak się dzieje na całym świecie. Wątpię abyśmy lokalnie wypracowali na to jakiś patent.
   Zatem apeluję abyśmy dali szansę ludziom którzy chcą działać na rzecz gminy, wspierać ich i dzielić się swoimi pomysłami, a wszystkim się będzie dobrze żyło. Jad w tym przypadku w niczym nie pomoże.
   Dziękuję

 3. Widać że obecna władza ustawiła się wrogo do radnych z innych komitetów.
  Nie oddała im żadnego znaczacego stanowiska w radzie.
  Nawet radni z najlepszymi wynikami w wyborach zostali odstawieni na dalszy plan.
  Czego się boi nowy burmistrz że tak się okopał zobaczymy w niedługim czasie.

  • Wyborco!Jeszcze Ci pozostał ten jad na ustach?.Tylko buraki nie umią przegrywać .Może trzeba było przyjść na sesję i zabrać głos,była taka okazja!Taki niby rozgarnięty A nie wie że to właśnie radni wybierają przewodniczącego.Jeszcze nie zaczeli,a już krytyka. Typowe dla prostaków.

  • Gość….No niestety muszę się zgodzić z wypowiedzią wyborcy ma człowiek rację.
   Oczywiście radni wybierają ale kiepsko się przygotowali.
   Nikogo nic z tej sesji nie zaskoczyło wiadomo też kto rozdawał karty…i nie ma czego grantulować bo jest to najgorsze rozdanie jakie mogło być.

 4. A gdzie tą relację znaleźć?

 5. Wstyd nawet krawat nie jest zawiązany.

 6. Pierwsza kompromitacja nowej władzy już na pierwszej sesji strach pomyśleć co będzie dalej

 7. Żenada wystarczy popatrzeć w internecie na relacje z obrad lepsze niż kabaret Czytać czytać się chociaż naucz nie mówiąc już o poprawnej wymowie hahaha będzie lepsze niż kabaret

  • Zagórowiak

   Proponuję abyś Ty wystąpił. Ciekawe ilu by się śmiało. Pewnie wielu.

 8. Do Wyborcy : A ta „dama” z Komitetu Wyborczego Daniela Słowińskiego – Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej to co. Chyba że jest z nadania klubu taksówkarzy. A jak to się stało, że wszyscy radni, bez względu na przynależność do Komitetów, głosowali „za”, pomimo iż w okresie wyborów mieli inne preferencje wyborcze również do osób.I tak to się zmienia poglądy.

 9. Wszyscy szybko głosowali łapki w górę podnosili. Chyba wystraszyli się kamery. Ha ha.

 10. Nowy przewodniczący Ryszard S. da sobie radę. To stary działacz i sportowiec. Przemówienia na uroczystości będzie pisała mu była przewodnicząca a na sesji z pomocą wspaniałych zastępców da sobie radę. Panie Ryszardzie żeby nie czepiali się Pana krawatów do świętego spokoju proszę zakładać muchę.

  • Ryszard S. na pewno da radę. Jest to człowiek któremu się chce. Moje dzieciaki już na studiach mile wspominają wszystkie akcje w których uczestniczyli a organizatorem był Sikorski. Powodzenia!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>