4 komentarze

  1. A czy to niedoszły Burmistrz Zagórowa -proszę jaka ładna promocja-imprezy i dobre jedzenie to podstawa-Przepijemy naszej babci domek cały……….

  2. Pewnie że promocja ładna – chyba Pan Grzesiu więcej sam zrobił dla promocji Zagórowa niż cały magistrat przez 20 lat. A Ci co nie byli na balu mają co żałować bo było naprawdę super.

    • Jeżeli tyle zrobił co na swojej posesji,to trzeba mu przyznać że się postarał! Gęsina zawsze była udaną imprezą.Tutaj dla Grzesia pełen szacun. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu! Tak trzymać.

    • „Gość”, czepiasz się Grzesia posesji. Były takie głosy również w kampanii wyborczej. Z tego co się orientuję, na owej posesji mieszkają chyba trzy, cztery rodziny (oczywiście spokrewnione z Grzesiem). Na ogół jest tak, że w takiej sytuacji nie ma się kto zająć obejściem. Szwagier patrzy na szwagra, ten na szwagierkę itd. Grzesiowi trzeba oddać, że ma naturę społecznika i chęci, aby to robić. Angażuje się we wszelakie przedsięwzięcia dla dobra publicznego, a uczestnicy chwalą go za to. Robi to chyba bezinteresownie. A że potrafi się bawić? Chwała mu za to. Osoba publiczna nie musi emanować powagą i dostojnością, dość tych nadętych smutasów.
      Ja nie mam natury społecznika więc się nigdzie nie pcham, ale też nie krytykuję bezpodstawnie tych, którzy mają ochotę robić coś dla ludzi. Zatem, jeśli będziemy się schylać po kamień, żeby w kogoś rzucić … . Miłego dnia Państwu życzę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>