Strona główna / Regionalne / Gmina Zagórów / Wycieczka ZUTW w Góry Izerskie i Karkonosze

Wycieczka ZUTW w Góry Izerskie i Karkonosze

 

14 i 15 maja słuchacze sekcji krajoznawczo-turystycznej Zagórowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku wraz z przyjaciółmi uczestniczyli w wycieczce autokarowej w Góry Izerskie i Karkonosze, zorganizowanej przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
w Zagórowie. Pilotem i przewodnikiem był opiekun sekcji Przemysław Waszak.
– Dwa razy w miesiącu podczas zajęć przybliżam studentom różne ciekawe miejsca turystyczne, które warto odwiedzić. Postanowiłem ich zabrać w góry znajdujące się nie tak daleko od Zagórowa, bo oddalone od naszego miasta trzysta kilometrów, cztery godziny jazdy autokarem- powiedział Przemysław Waszak.
– Maj jest idealnym miesiącem na wycieczki. Dwudniowy pobyt w górach pozwolił nam zintegrować się i odpocząć. Zwiedzaliśmy Zamek Czocha, wjechaliśmy wyciągiem na Stóg Izerski i Szrenicę oraz zobaczyliśmy Wodospad Szklarki. Malownicze góry i piękne lasy nieustannie nas urzekały- podzieliła się wrażeniami wiceprezes ZUTW Małgorzata Kasprzak.
Studenci sekcji krajoznawczo-turystycznej kochają wycieczki i są podszyci wiatrem. W trakcie powrotu do domu ustalali kolejny wyjazd. Serdecznie dziękują Przemysławowi Waszakowi za przewodnictwo, opiekę i nieustanną inspirację do poznawania pięknych miejsc w Polsce i Europie. (mgok) Fot. Małgorzata Kasprzak.

 

Jeden komentarz

  1. Gratulacje wspaniała wycieczka, aż Wam zazdroszczę Szanowni Państwo super super .. a jakie humory … BRAWO !!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>