Strona główna / Regionalne / Słupca / Spółdzielnia zaprasza na walne zebranie

Spółdzielnia zaprasza na walne zebranie


Chcesz mieć wpływ na to, co się dzieje w słupeckiej Spółdzielni Mieszkaniowej? Przyjdź na walne zebranie! Poniedziałek, 26 czerwca, godz. 17.00, Zespół Szkół Muzycznych w Słupcy.

W porządku obrad znalazło się m.in. sprawozdanie rady nadzorczej i zarządu za zeszły rok, sprawozdanie finansowe oraz dyskusja. Podjęte zostaną uchwały dotyczące m.in. kierunków działania Spółdzielni na najbliższe lata czy wyboru delegata na VII Krajowy Zjazd Związku Rewizyjnego. Zgodnie ze statutem, w zebraniu mogą uczestniczyć członkowie Spółdzielni. O tym, czy wziąć w nim udział będą mogli także pozostali mieszkańcy, zdecyduje walne zebranie. Prezes Spółdzielni zachęca wszystkich zainteresowanych do udziału. – Zależy mi, żeby jak najwięcej członków Spółdzielni włączyło się w decydowanie o jej przyszłości. Walne zebranie to też świetna okazja do zgłaszania bieżących spraw czy problemów – mówi Henryk Lewandowski, prezes Spółdzielni.

Wszystkie materiały dotyczące walnego zebrania będą wyłożone w siedzibie Spółdzielni do 26 czerwca, w godz. 8.00 – 14.00. Są także dostępne na stronie www.smslupca.pl. Członkowie proszeni są o zabranie ze sobą dowodów tożsamości, które umożliwią sprawną identyfikację i odszukanie na liście obecności.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>