Strona główna / Artykuły partnerów / Co na cellulit pomoże najlepiej? Poznaj dobry krem na cellulit.

Co na cellulit pomoże najlepiej? Poznaj dobry krem na cellulit.

Wiele kobiet zachodzi w głowę, zastanawiając się, jak zlikwidować cellulit. Pomarańczowa skórka jest powodem wielu kompleksów i problemów z samoakceptacją. Dolegliwość ta dotyka dużego procenta kobiet na całym świecie.

Fakty i mity o cellulicie

Jak dowodzą badania, cellulit powstaje w wyniku powiększenia się tkanki tłuszczowej pod skórą. Gromadzenie się tłuszczu powoduje ucisk na naczynia krwionośne i limfatyczne. W rezultacie pogarsza się przepływ krwi, zostaje zaburzony metabolizm komórek, przez co skóra nie jest wystarczająco natleniona i odżywiona.

Jednak mitem jest twierdzenie, że cellulit dotyczy jedynie otyłych i starszych pań. Nieestetyczne grudki na udach, pośladkach, czy na brzuchu mogą pojawić się w każdym wieku i rozmiarze. Przyczyną może być brak aktywności fizycznej, zaburzona gospodarka hormonalna, problemy z ciśnieniem i krążeniem, a nawet noszenie zbyt ciasnych ubrań. Choć cellulit nie ma większego wpływu na zdrowie, to warto się go pozbyć, by poczuć się pewniej siebie.

Zobacz: Sposób na cellulit – dobra dieta!

Stopnie cellulitu

W redukcji cellulitu istotne jest, w jak bardzo zaawansowanej fazie są zmiany. Naukowcy wyodrębnili trzy stopnie cellulitu.  Oto jak można je rozróżnić:

  • pierwsza faza, charakteryzuje się bardzo małą widocznością cellulitu. Żeby go w ogóle zobaczyć trzeba ścisnąć fałdę skóry na udzie. Wtedy widać niezbyt wypukłe grudki,
  • druga faza przejawia się tym, że po ściśnięciu fałdy skóry jej powierzchnia wygląda jak skórka pomarańczy. Może także wystąpić ból przy dotyku tego miejsca,
  • trzecia faza cechuje się tym, że cellulit jest widoczny bez ściskania. Grudki stają się większe i głębsze. W tej fazie jest niemalże niemożliwe zredukować cellulit do zera.

Zabiegi na cellulit

Redukcja cellulitu powinna odbywać się na wielu płaszczyznach. Przede wszystkim zdrowa dieta, wysiłek fizyczny i pielęgnacja. Zabiegi na cellulit są pomocne w ostatniej fazie rozwoju pomarańczowej skórki. Najbardziej skuteczne i popularne zabiegi na cellulit, to Endermologia i Karboksyterapia Reology2. Metody te są bardzo efektywne, ale także drogie, dlatego zaleca się je kobietom, które mają bardzo poważne problemy z cellulitem.

Endermologia, to zabieg na cellulit, który jest masażem podciśnieniowym. Polega na tym, że głowica maszyny wywiera nacisk na tkankę łączną skóry. Metoda ta, ma swoje zastosowanie w odchudzaniu, odmładzaniu, oczyszczaniu oraz w walce z cellulitem.

Karboksyterapia Reology2 jest to zabieg, który skutecznie redukuje tkankę tłuszczową w wybranych miejscach. Polega na wstrzyknięciu medycznego dwutlenku węgla (CO2) podskórnie i śródskórnie. Gaz ten wspomaga naturalne procesy organizmu. Polecany jest dla osób zmagających się z cellulitem, rozstępami oraz dla tych, którzy chcą odmłodzić swoją twarz i ciało.

Warto także pamiętać by wspierać zabiegi wykonane u specjalisty w domowym zaciszu. We wcześniejszych stadiach tej dolegliwości najlepiej sprawdzają się kremy na cellulit. W taki sposób zaoszczędzisz sporo pieniędzy i czasu.

Krem Vialise

Kem na cellulit Vialise jest godnym polecenia specyfikiem, ponieważ łączy ze sobą naturalny skład oraz optymalnie skomponowaną formułę. Idealnie sprawdzi się na cellulit na udach i pośladkach, ale także w zapobieganiu. Jego unikalny skład sprawi, że cellulit zniknie z powierzchni skóry, ale także naskórek zostanie odżywiony i zregenerowany. W efekcie skóra stanie się bardziej jędrna, elastyczna, gęsta i miła w dotyku.

Więcej na vialise.pl

Krem Vialise oferuje w swoim dobroczynnym składzie poczwórne uderzenie w cellulit. Specyfik posiada następujące właściwości:

  • poprawa mikrokrążenia (ekstrakt z bluszczu, ruszczyka kolczastego, kasztanowca, alg, kofeina): szczelne i mocne naczynia krwionośne zapobiegają osadzaniu się toksyn, które są główną przyczyną powstawania pomarańczowej skórki. Dodatkowo pomaga w usuwaniu nadmiaru wody i tłuszczu z tkanek w zamian dostarcza tlen i potrzebne wartości, by skóra stała się odżywiona i nawilżona,
  • usuwanie toksyn (ekstrakt z bluszczu, kasztanowca, alg, kofeina): jak zostało wspomniane wyżej, toksyny są powodem powstawania i mnożenia się cellulitu. Ich występowanie skutkuje przerostem lipidów – toksyny z łatwością przyłączają się do tkanek tłuszczowych, powodując tym samym obrzęki. To z kolei hamuje proces odprowadzania zbędnych substancji,
  • rozbijanie lipidów (ekstrakt z bylicy boże drzewko, kofeina): jest konieczne w redukcji cellulitu, ponieważ wspomniane już rozbijanie tkanek tłuszczowych pozwala na łatwiejsze ich usunięcie,
  • pielęgnacja: niezbędne jest nawilżanie, odżywianie i natlenianie skóry. Dobrze pielęgnowana skóra wygląda estetyczniej, ma piękny koloryt i jest milsza w dotyku. Formuła tego kremu zapewnia kompleksową pielęgnację, dlatego nie potrzeba używać innych produktów.

Opinie o Vialise

Najlepszym dowodem na działanie tego specyfiku są zadowolone użytkowniczki, które cieszą się z uzyskanych efektów oraz nowego wyglądu. Nie martwią się dłużej o to, co ubrać by nie było widać cellulitu oraz jaką wymyślić wymówkę, by nie iść na plażę czy basen ze znajomymi.

Pytanie czy polecam Vialise? Oczywiście, że tak – bez dwóch zdań! Moja skóra na udach i pośladkach była bardzo pomarszczona od cellulitu. Podejrzewam, że był już w bardzo zaawansowanej formie. Jednak aktywność fizyczna wsparta kremem Vialise zdziałały cuda! Za miesiąc jadę do Grecji na wakacje bez kompleksów! – mówi Pani Aldona z Pasłęka.

Tak się cieszę, że znalazłam krem Vialise! Super działa, skóra jest nawilżona, wygładzona i napięta. Cellulit? Ha! Zapomniałam o nim już po 2 miesiącach stosowania kremu. Jednak nie tylko to jest dla mnie zaletą tego kremu. JEST WEGAŃSKIM KOSMETYKIEM! Choć sama nie jestem weganką, to bardzo ważne dla mnie jest, by moje kosmetyki miały naturalny skład oraz by ich produkcja nie przysparzała cierpienia zwierzętom. Moje zadowolenie sięga nieba! – mówi pani Katarzyna z Gdyni.

Przeczytaj też opinię o Vialise na WP.PL – kliknij.

Motocykle 125 - Jaki wybrać? Jaki kupić?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>