Strona główna / Artykuły partnerów / Gdzie naprawić sprzęty Apple?

Gdzie naprawić sprzęty Apple?

Urządzenia z logo nadgryzionego jabłka zyskały niemałą popularność w Polsce – wszystko dzięki swojemu ponadczasowemu designowi, funkcjonalności i szybkości. Niestety, pomimo najwyższej jakości wykonania, iPhone’y, Macbooki i iPady ulegają różnego rodzaju usterkom, jak każde urządzenie elektroniczne. Jak zapobiegać awariom i gdzie naprawiać sprzęt?

  1. Jak dobrze dbać o iPhone’a?
  2. Czym charakteryzuje się serwis autoryzowany?
  3. iPhone serwis Poznań – jak znaleźć dobry serwis pogwarancyjny?
  4. Czy warto próbować swoich sił w naprawie iPhone’a?

Jak dobrze dbać o iPhone’a?

Jednymi z najczęstszych rodzajów usterek są uszkodzenia mechaniczne. Powstają one w wyniku kontaktu iPhone’a z ostrymi przedmiotami czy też upadków. Aby im zapobiec, warto wyposażyć się w solidne etui. Na rynku znajdziesz wiele estetycznych modeli, które będą dobrze spełniać swoją funkcję. Warto też zainwestować w szkło hartowane, aby chronić wyświetlacz. Odpowiednią opcją są te ze znaczkiem 9H, świadczącym o najwyższym poziomie odporności. Inną ważną kwestią w iPhone’ach jest bateria. Aby posłużyła ci jak najdłużej, chroń ją przed ekstremalnymi temperaturami. Ponadto ogranicz jej zużycie, wyłączając aplikacje pracujące w tle. Na żywotność baterii dobrze wpłynie, jeśli nie będziesz dopuszczać do spadku mocy poniżej 50%.

Czym charakteryzuje się serwis autoryzowany?

Kiedy mimo wszystko w sprzęcie coś się uszkodzi, pierwszym rozwiązaniem, które przychodzi do głowy. jest oddanie go do autoryzowanego serwisu Apple. W takim miejscu masz pewność, że naprawą zajmą się fachowcy stosujący oryginalne części zamienne. To rozwiązanie jest szczególnie dogodne, jeżeli dalej obowiązuje gwarancja. Do jego wad z kolei należy dosyć długi czas oczekiwania. Ponadto część usterek jest wyłączona z gwarancji.

iPhone serwis Poznań – jak znaleźć dobry serwis pogwarancyjny?

Zastanawiasz się pewnie co zrobić, jeżeli twoja gwarancja wygasła? W tym miejscu z odsieczą przychodzą różne serwisy pogwarancyjne. Najlepiej wybrać taki, który specjalizuje się w urządzeniach marki Apple. Zanim jednak oddasz swojego iPhona w obce ręce, sprawdź dobrze miejsce, w które planujesz go powierzyć. Zwróć uwagę na opinie zawarte na stronie oraz na forach tematycznych. Sprawdź też, jak obsługa klienta odpowiada na komentarze – dzięki temu wywnioskujesz jej stosunek do klienta, a także jego sprzętu. Serwisy pogwarancyjne łatwo znajdziesz, wyszukując frazę “iphone serwis poznań

Czy warto próbować swoich sił w naprawie iPhone’a?

Budżetowym rozwiązaniem wydaje się własnoręczna naprawa urządzenia lub oddanie go w ręce obcej osoby z ogłoszenia. Pamiętaj jednak, że naprawa nowoczesnej technologii nie należy do najłatwiejszych, a nieobeznani mogą przypadkowo uszkodzić sprzęt jeszcze bardziej. W przypadku ogłoszeń indywidualnych nigdy nie wiesz, na kogo trafisz, ani jakich części zamiennych używa dana osoba. Nie masz też żadnej gwarancji na usługę, dlatego awaria może szybko się powtórzyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>