Strona główna / Artykuły partnerów / Jakie trendy będą widoczne w modzie wiosną i latem 2019 roku?

Jakie trendy będą widoczne w modzie wiosną i latem 2019 roku?

okulary ray ban

Wiosną w sklepach pojawiają się nowe kolekcje, będące odzwierciedleniem światowych trendów przewidzianych na dany sezon. Liczba wzorów, krojów i kolorów nowych propozycji modowych może doprowadzić do tego, że trudno będzie się w tym wszystkim odnaleźć. Dlatego przygotowaliśmy krótki poradnik, dzięki któremu łatwiej będzie zapoznać się z najważniejszymi tendencjami tego sezonu. Zaczynamy!

  1. Trend pierwszy: moda na miarę globtroterki
  2. Trend drugi: motywy florystyczne
  3. Trend trzeci: motywy w stylu boho
  4. Trend czwarty: kolorystyka oparta na beżu
  5. Trend piąty: neonowe elementy odzieży

 Trend pierwszy: moda na miarę globtroterki

Wiosna i lato 2019 roku będą wypełnione propozycjami oscylującymi wokół motywu podróżniczego. Będzie to widoczne zwłaszcza w modzie damskiej. Jeśli chodzi o kolorystykę, to dominujący będzie beż w różnych nasyceniach, ale także oliwkowy czy brązowy kolor. Proste przewiewne tkaniny, neutralne kolory, nieskomplikowane kroje – na takie elementy garderoby stawiają zarówno światowi projektanci, jak i rodzime marki. Zarówno sukienki, płaszcze, jak i kardigany czy spodnie będą wpisywać się w tę tendencję, a całości będą dopełniać wiklinowe letnie torebki i koszyki oraz modne okulary ray ban – twoje soczewki na lato, przez które będziesz oglądać fascynujący świat.

Trend drugi: motywy florystyczne

Kwiaty, kwiaty i jeszcze raz kwiaty – tych w sezonie wiosna/lato 2019 na pewno nie zabraknie. W modzie będą zarówno duże, wyraziste pąki, jak też niepozorny i romantyczny motyw łączki. Kwiaty będą przewijać się zwłaszcza na letnich sukienkach, choć nie tylko. W sklepach nieśmiało pojawiają się pierwsze kwieciste płaszcze, spodnie i blezery.

Trend trzeci: motywy w stylu boho

Frędzle, pióra, lekkie materiały – one również będą często pojawiać się w propozycjach modowych na 2019 roku. Fruwające, zwiewne tkaniny, wyraziste kolczyki i torebki będą jednym z dominujących trendów tego sezonu. Motyw boho, bawiący się kolorem i tkaniną, wprowadza dużo lekkości i świeżości do kobiecej garderoby. Przewiewne elementy garderoby mają również tę zaletę, że świetnie sprawdzają się podczas upalnych dni.

 Trend czwarty: kolorystyka oparta na beżu

W tym sezonie beż będzie najważniejszą barwą w modzie. Odcienie kredy, camelu, ale też bardziej chłodne tonacje będą szalenie modne w 2019 roku. Warto zwrócić uwagę na to, aby dobrze dobrać odcień beżu do swojej karnacji.

Trend piąty: neonowe elementy odzieży

Neonowe total looki, ale także pojedyncze elementy garderoby zawładną ulicami europejskich miast w 2019 roku. Wystarczy jeden silny element, aby przyciągnąć uwagę i zbudować wyrazistą stylizację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>