Strona główna / Artykuły partnerów / Kalkulator rat kredytu samochodowego

Kalkulator rat kredytu samochodowego

Chcesz zapoznać się z symulacjami wyliczeń miesięcznej raty i znaleźć tę najlepiej dopasowaną do swojego budżetu? Kalkulator rat kredytu samochodowego to rozwiązanie, które ci w tym pomoże! Dzięki temu narzędziu na spokojnie zaplanujesz zakup nowego auta na kredyt.

Kalkulator rat kredytu samochodowego w praktyce

Coraz więcej firm decyduje się na udostępnienie na swoich stronach internetowych kalkulatorów rat kredytu samochodowego.Znaleźć je można na przykład szukając finansowania dla wszystkich marek pojazdów należących do Grupy Volkswagen. Jeżeli spośród nich wybierzesz flagową markę, czyli Volkswagena, z pewnością natrafisz na program finansowy Volkswagen Financial Services. Kredyt EasyDrive oferowany w ramach tego programu, to nowoczesne rozwiązanie, które zapewnia niskie miesięczne raty kredytowe. Kalkulator rat kredytu samochodowego pomoże ci oszacować wysokość miesięcznej raty.

Przykładowe wyliczenia dla nowego Volkswagena Polo

Kalkulator rat kredytu samochodowego pomoże ci oszacować przykładowy koszt. Otóż nowy Volkswagen Polo kosztuje w podstawowej wersji 44 490 zł brutto. Jak pokazuje kalkulator rat kredytu samochodowego, można go mieć już za zaledwie 340 zł miesięcznie i jest to najniższa możliwa rata. Wystarczy, że:

  • weźmiesz kredyt na nowe auto na 48 miesięcy,
  • wpłacisz 30 proc. jego wartości,
  • ustalisz roczny limit przebiegu pojazdu na 20 tys. km.

Wszystkie powyższe kryteria można dowolnie modyfikować na kalkulatorze. Kredyt EasyDrive jest bardzo elastycznym instrumentem finansowym, który łatwo dostosujesz do indywidualnych potrzeb.

Kredyt bez wpłaty własnej

Wkład własny nie musi stanowić problemu. W łatwy sposób możesz zmniejszyć jego wysokość, a nawet całkowicie wyeliminować ten koszt już na samym początku. W tej sytuacji, jeśli pozostałe parametry kredytu pozostaną niezmienione, czyli:

  • kredyt na 48 miesięcy,
  • roczny limit przebiegu pojazdu to 20 tys. km,

rata wyniesie 665 zł miesięcznie. Części składowe wyliczenia możesz dowolnie modyfikować, aż znajdziesz parametry optymalne dla siebie. Jest to duży atut Kredytu EasyDrive, który tłumaczy jego popularność wśród klientów.

Niskie raty – jak to możliwe?

Kredyt EasyDrive jest produktem finansowym z tzw. rynkową wartością końcową. Oznacza to, że nie spłacasz całej ceny pojazdu w trakcie trwania umowy. Spłacasz jedynie kwotę odpowiadającą wartości, którą auto straciło w czasie obowiązywania umowy kredytowej. W efekcie, dzięki wzięciu za podstawę wyliczenia jedynie części wartości pojazdu, możliwe jest zminimalizowanie wysokości miesięcznej raty. Korzystają na tym klienci, którzy, dzięki wyeliminowaniu bariery w postaci wysokiej wartości miesięcznego zobowiązania, zyskują ułatwiony dostęp do nowych aut.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.