Strona główna / Artykuły partnerów / Które zapięcie do przypinek wybrać: na agrafkę czy motylkowe?

Które zapięcie do przypinek wybrać: na agrafkę czy motylkowe?

Przypinki to świetny gadżet reklamowy, który można wykorzystać do promowania swojej marki. Jeżeli zadbasz o to, aby zamówione przypinki były odpowiednio wysokiej jakości, to zarówno twoi pracownicy jak i klienci na pewno będą je chętnie nosili.

  1. Na co zwrócić uwagę przy zamawianiu przypinek?

  2. Zalety takich gadżetów reklamowych

  3. Jakie zapięcie do przypinek wybrać?

Dopracowany projekt przypinek to jednak nie wszystko, bo bardzo istotne jest również to, czy będą zapinane na agrafkę czy na motylek. Każde z tych rozwiązań ma swoje zalety, dlatego musisz się zastanowić, czy zależy ci na lepszej jakości czy niższej cenie.

Na co zwrócić uwagę przy zamawianiu przypinek?

Obecnie produkcja przypinek na zamówienie dostępna jest nawet przy niewielkich ilościach. Jeżeli natomiast nie masz pomysłu na to, jak powinny one wyglądać, sprawdź dostępne na stronie przypinki producent, które wcześniej zamówili inni klienci. Dzięki temu znajdziesz wiele ciekawych inspiracji zarówno w kwestii wzoru jak i kształtu. Oprócz zwykłych przypinek oraz tych lepszych, które zostały wykonane z metalu, firma oferuje między innymi magnesy, naklejki i czyściki. Przy każdym produkcie znajdziesz informacje o minimalnej ilości, jaką należy zlecić, aby zamówienie mogło zostać zrealizowane. Wybierając sprawdzonego producenta takiego asortymentu masz pewność, że otrzymane przypinki na agrafkę będą dobrej jakości. Koniecznie zwróć jednak uwagę na to, jak ostatecznie prezentują się wybrane przypinki. Nikt bowiem nie będzie chciał nosić nieatrakcyjnie zaprojektowanych znaczków.

Zalety takich gadżetów reklamowych

Niewątpliwą zaletą takich gadżetów jest bardzo atrakcyjna cena, szczególnie jeżeli wybierzesz większe nakłady. Przypinki są trwałe, a jeżeli będą ładne, to klienci oraz współpracownicy będą je chętnie nosili na ubraniach, torbach lub w innych miejscach. Jest to dla firmy świetna reklama.

Jakie zapięcie do przypinek wybrać?

Ze wszystkich dostępnych w sprzedaży przypinek największą popularnością cieszą się dwa rodzaje. Pierwszym z nich są przypinki na agrafkę, które charakteryzują się niższą ceną. Drugim – i zdaniem wielu osób lepszym – rodzajem są przypinki metalowe. Są one wybijane w metalu lub zalewane żywicą. Posiadają motylkowe zapięcie, dzięki czemu prezentują się bardzo elegancko. Nawet jeżeli ktoś nie zna się na przypinkach, to od razu zauważy, że takie modele są solidniejsze i zwyczajnie lepsze. Jeśli jednak zależy ci na ograniczeniu kosztów, to na początek możesz wybrać modele z agrafkami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>