Strona główna / Sponsorowane / Męski element obowiązkowy

Męski element obowiązkowy

O ile kobieca szafa pełna jest różnych kreacji, o tyle możemy założyć, że w męskiej części jest dość monotonnie, jeśli chodzi o rodzaj ciuchów. Spodnie towarzyszą bowiem panom 365 dni w roku w różnych kolorach, fasonach, długościach i są podstawą garderoby. W dużej mierze mają również wpływ na to, jak prezentuje się sylwetka – pozwalają ukryć pewne jej niedostatki, a uwydatnić walory. Modne spodnie to różnego rodzaju modele i tkaniny – to element zarówno eleganckich kreacji, sztywnego biurowego dress codu oraz luźnych casualowych stylizacji.

Jak dobrać spodnie męskie do sylwetki i okazji?

Panowie bardzo często mają problem z dobraniem odpowiednich spodni. Kluczem powinien być przede wszystkim rozmiar – i tu trzeba pamiętać o dwóch parametrach – pierwszy to szerokość, a drugi – długość. Oba są równie ważne i muszą idealnie pasować. Taka rozmiarówka zazwyczaj występuje w jeansach i modelach casualowych. Eleganckie spodnie mają swoje parametry, które są oparte na obwodzie w pasie. Patrząc na listę podstawowych męskich grzechów w doborze odpowiedniego rozmiaru, warto pamiętać, że spodnie nie mogą być za luźne w pasie i nie należy ich dopasowywać za pomocą paska. Kolejnym argumentem jest długość. Spodnie chino lub jeansy z wąskimi nogawkami mogą mieć je krótsze, bo to jest modne, natomiast w pozostałych wypadkach warto zadbać, by efekt nie był komiczny. Szczególnie wymagający powinniśmy być, gdy wybieramy eleganckie spodnie męskie.

Fasony i kroje – czyli modne spodnie męskie

Pomimo swojej prostoty spodnie KUBENZ to cały szereg krojów i fasonów. Tutaj trzeba rozważyć i własne przyzwyczajenia, upodobania, wymogi, jakie stawia przed nami przede wszystkim praca oraz możliwość miejskiego luzu także w stroju. Od kilku lat popularne są skiny. To dopasowane fasony, które idealnie leżą na szczupłych figurach. Co ważne, w tym wypadku proste nogi są po prostu koniecznością. Nieco mniej dopasowane są slimy – w takim fasonie każdy szczupły mężczyzna będzie wyglądać dobrze. Większy luz dają spodnie typu tappered. To idealne rozwiązanie dla panów o szerszych udach i masywniejszej budowie ciała. Poza casualowymi fasonami elementem obowiązkowym są spodnie do garnituru. Tutaj możemy również spotkać się z różnymi fasonami – zarówno prostymi, jak i zwężanymi ku dołowi. Warto pamiętać, że spodnie garniturowe muszą stylistycznie pasować do marynarki. Poza tym można je łączyć na przykład z koszulą i swetrem, uzyskując ciekawą stylizację. Zarówno spodnie eleganckie, jak i casualowe stanowią świetną podstawę do budowania męskiego wizerunku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.