Strona główna / Sponsorowane / Ozonatory Korona – niezawodność i wydajność

Ozonatory Korona – niezawodność i wydajność

Zapewnienie sterylnych warunków i doskonałej dezynfekcji pomieszczeń oraz produktów od zawsze stanowiło jeden z głównych celów firm i zakładów prowadzących działalność w najróżniejszych dziedzinach i gałęziach przemysłu. Nowoczesne i profesjonale rozwiązania, takie jak ozonowanie, pozwalają skutecznie i trwale dezynfekować powietrze w pomieszczeniach, wodę w basenach i zbiornikach wodnych, ale także żywność i artykuły spożywcze w przetwórniach i magazynach. Dowiedz się więcej o ozonowaniu i poznaj generatory ozonu marki KoronaOzon.

Szerokie zastosowane ozonu w przemyśle

Dzięki biobójczym właściwościom ozonu (O3), możliwe jest zapewnienie ekologicznej i bezpiecznej dla człowieka formy dezynfekcji pomieszczeń oraz produktów. Do wytwarzana ozonu na skalę przemysłową służą ozonatory, czyli profesjonalne generatory ozonu. Dostarczane na rynek przez renomowanych producentów, urządzenia do ozonowania, charakteryzują się dużą wydajnością, niezawodnością, a także gotowością do pracy w mocno zanieczyszczonych środowiskach.

Ozonowanie powietrza pozwala na skuteczne dezynfekowanie pomieszczeń, zarówno tych przeznaczonych dla ludzi (pokoje hotelowe, sale szpitalne, łazienki, baseny, itp.), jak i zwierząt (budynki gospodarcze, stodoły, obory, kurniki i wiele innych). Z kolei ozonowana woda staje się wolna od bakterii i drobnoustrojów, ale także ich przetrwalników, co znacząco podnosi jakość wody pitnej oraz tej znajdującej się w basenach, stawach kąpielowych czy oczkach wodnych. Mycie artykułów spożywczych ozonowaną wodą zapewnia im lepszą świeżość, skutecznie hamując rozwój pleśni, grzybów oraz innych bakterii i zanieczyszczeń. Wielką zaletą ozonu jest fakt, że w odpowiednich ilościach jest całkowicie bezpieczny dla ludzi, dzięki czemu jego użytkowanie na masową skalę nie niesie ze sobą żadnych negatywnych konsekwencji.

KoronaOzon – producent profesjonalnych ozonatorów

Jak wybrać ozonator dla własnych potrzeb? Na rynku znajdziemy bogatą ofertę maszyn do ozonowania. Na samym początku warto jednak odrzucić najtańsze ozonatory niewiadomego pochodzenia, gdyż zarówno ich wydajność, jak i trwałość pozastawiają wiele do życzenia. Znacznie bardziej opłaca się postawić na ozonatory od uznanych w branży producentów, takich jak np. marka KoronaOzon – producenta ozonatorów z wieloletnim doświadczeniem. Urządzenia tej firmy, dostępne pod adresem http://www.koronaozon.pl/generatory-ozonu/, łączą w sobie wysoką wydajność, solidną konstrukcję i są gotowe do pracy w najtrudniejszych warunkach, np. przy dużym zapyleniu. KoronaOzon to polska marka z ponad 100-letnią tradycją, a tajemnica niezawodności tworzonych przez nią generatorów ozonu tkwi w wypracowanych przez firmę, własnych technologiach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.