Strona główna / Artykuły partnerów / Pożyczki w 15 minut – sprawdzamy opinie klientów

Pożyczki w 15 minut – sprawdzamy opinie klientów

Oferty pożyczek codziennie przyciągają uwagę tysięcy konsumentów, którzy poszukują możliwości uzyskania środków na dowolny cel. Wycieczki zagraniczne, naprawa samochodu, remont mieszkania – przeciętny Polak ma obecnie bardzo dużo potrzeb, których koszty w dużej części pokrywają szybkie pożyczki.

Minimum formalności

Klienci zaciągający pożyczki na dowolny cel cenią sobie przede wszystkim wygodę, która wiąże się ze składaniem wniosku o przyznanie dodatkowych środków. Obecnie większość firm oferujących atrakcyjne pożyczki gotówkowe umożliwia wypełnienie wszystkich formalności online, nie trzeba więc nawet wychodzić z domu. Proces składania wniosku o pożyczkę jest bardzo prosty – wystarczy komputer podłączony do internetu. Pożyczkobiorca musi także podać swoje dane osobowe – imię, nazwisko, adres, numer PESEL, a także numer rachunku bankowego zarejestrowanego na swoje nazwisko. W dalszej kolejności następuje weryfikacja klienta – czasem konieczne okazuje się wykonanie zwrotnego przelewu w wysokości 1 zł lub 1 gr. Jest to niezbędne do potwierdzenia danych osobowych.

Pożyczaj bezpiecznie

Pożyczkobiorcy korzystający z ofert chwilówek w 15 minut chwalą również bezpieczeństwo całego procesu. Dane klientów są chronione przez specjalne protokoły SSL, które szyfrują połączenie internetowe – dzięki temu poufne informacje o pożyczkobiorcach nie wpadną w ręce osób niepowołanych. Pieniądze trafiają na konto błyskawicznie – czasem nawet w ciągu kwadransa.

Pierwsza darmowa pożyczka?

Klienci korzystający z usług firm pożyczkowych poszukują najlepszych ofert, a wśród wielu propozycji na pierwszy plan wysuwa się nieoprocentowana pożyczka dla nowych klientów, której RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania) wynosi 0%. Nie jest to chwyt reklamowy, a bardzo atrakcyjna oferta pozwalająca uzyskać środki na dowolny cel bez żadnych kosztów.

Interesują Cię opinie klientów o chwilówkach? Planujesz złożyć wniosek, ale wolisz przeczytać, jakie doświadczenia mają inni pożyczkobiorcy? Sprawdź informacje zamieszczone na stronie https://pozyczkowy-portal.pl/opinie-o-pozyczkach/Monedo-Now/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.