Strona główna / Artykuły partnerów / Prezent dla wychowawcy z okazji Dnia Nauczyciela

Prezent dla wychowawcy z okazji Dnia Nauczyciela

14 października wszyscy nauczyciele świętują, uczniowie biegają z kwiatami, odbywają się uroczyste apele i ogólnie rzecz biorąc, dzieje się. Oczywiście to święto wszystkich nauczycieli, ale Ty myślisz głównie o jednej osobie, której chcesz złożyć życzenia i podarować jakiś drobiazg. Jeśli Twój wychowawca to chodzące dobro i jak nikt potrafi stworzyć znakomitą atmosferę, z pewnością zasłużył na wyjątkowy prezent. To ktoś, kto zawsze potrafi zrozumieć, wesprzeć i pomóc we wszelkich szkolnych i pozaszkolnych sprawach. Ze świecą szukać drugiego tak cierpliwego, a przy tym kompetentnego i wymagającego nauczyciela. Z tego wszystkiego wynika jeden wniosek – najwyższy czas rozejrzeć się za prezentem. Teraz zaczynasz się martwić, bo gdzie Ty znajdziesz coś odpowiedniego. Spokojna głowa, od tego są specjaliści. Sklep internetowy MyGiftDNA to miejsce, w którym powinieneś zacząć poszukiwania. W artykule znajdziesz kilka pomysłów na oryginalny prezent dla wychowawcy.

Twój wychowawca to bezapelacyjnie najlepszy nauczyciel? Jeśli chodzi o konkretny przedmiot posiadł całą wiedzę świata i praktycznie tylko tym żyje? Wygląda to przeważnie tak, że np. polonista każdą wolną chwilę spędza z nosem w książce, biolog wieczorami siedzi z mikroskopem, geograf w każdy weekend gdzieś jedzie i tak dalej. W takim przypadku mamy świetny prezent dla wychowawcy, który jest mistrzem nauczycielskiego fachu. Najlepsza Pani – kalendarz to nie tylko miły podarunek, ale również bardzo praktyczne akcesorium, dzięki któremu praca idzie o wiele sprawniej. Ten upominek z pewnością będzie chętnie używany przez Twojego wychowawcę. A po więcej personalizowanych kalendarzy zgłoś się do MyGiftDNA!

Tutaj mamy coś dla odważnych. Jeśli chcesz postawić na oryginalność i zaskoczyć swojego nauczyciela, lepszego pomysłu prawdopodobnie nie znajdziesz. Jako że do odważnych świat należy, ten prezent dla wychowawcy na pewno Cię zainteresuje. Okładka “Najlepszy nauczyciel” z pewnością zrobi wrażenie na obdarowanej osobie. To zabawny, pomysłowy i niepowtarzalny upominek, który udekoruje mieszkanie Twojego nauczyciela. Wybierz zdjęcie, napisz kilka miłych słów, z których powstaną nagłówki i zostaw resztę czarodziejom grafiki z MyGiftDNA. Reakcja nauczyciela będzie tego warta. W sklepie znajdziesz wiele innych wyjątkowych okładek. Sprawdź wszystkie!

Oryginalna i personalizowana dekoracja do mieszkania to doskonały pomysł na prezent dla nauczyciela. Twój wychowawca jest najlepszy na świecie? W takim razie wykaż się kreatywnością i stwórz taki podarunek, że szczęka mu opadnie. Monogram – obraz z Twoich słów to wyjątkowy prezent dla wychowawcy. Wybierz słowa, które najbardziej pasują do nauczyciela i podkreślają jego najlepsze cechy. Może być zabawnie, może być całkiem na poważnie. Wszystko zależy od Ciebie. Tak czy inaczej ten upominek zajmie honorowe miejsce w mieszkaniu obdarowanej osoby i będzie codziennie przypominał jej, że świetnie wykonuje swoją pracę. Taka drobnostka znaczy bardzo wiele. I ważna rzecz – w sklepie MyGiftDNA znajdziesz różne chmury słów. Wiesz, co z tą wiedzą zrobić.

Aż chce się powiedzieć, że to dla nauczyciela geografii! Z pewnością tak, ale nie tylko. Jeśli pasją Twojego wychowawcy jest podróżowanie, a życiowym motto: “Cudze chwalicie, swego nie znacie”, ten prezent sprawdzi się znakomicie. Mapa podróży: Polska – przypnij swoje podróże sprawdzi się w przypadku prawdziwego odkrywcy, który ponad wszystko ukochał zwiedzanie Polski wzdłuż i wszerz. To człowiek, na którym prawdziwie wielkie wrażenie robią tatrzańskie widoki, a nie krystalicznie czyste wody w Chorwacji. Wiadomo że to też jest super, ale jego coś trzyma w kraju. Z prezentem od Ciebie będzie mógł z łatwością planować nowe wycieczki. Mapy to w ogóle fajne upominki. Zajrzyj do MyGiftDNA!

Tak się szczęśliwie złożyło, że wiesz o pasji swojego wychowawcy. Otóż ten człowiek to prawdziwy sportowy zapaleniec, który każdą wolną chwilę spędza aktywnie. Może to być zwykły jogging, może piłka nożna albo siatkówka, a może coś bardziej oryginalnego, jak np. treningi bokserskie. Niezależnie od sportu, odpowiednie nawadnianie organizmu jest niezbędne. Monogram – bidon z grawerem to przydatny prezent dla wychowawcy, który uwielbia sport. Personalizowany gadżet sprawi, że treningi będą jeszcze przyjemniejsze. Ten podarunek z pewnością ucieszy Twojego nauczyciela. Warto jeszcze wspomnieć o innych bidonach, których w sklepie MyGiftDNA jest bardzo dużo.

To jeszcze nie koniec! Tych kilka świetnych pomysłów to tylko wstęp do tego, co czeka na Ciebie w sklepie MyGiftDNA. Sprawdź wszystkie prezenty na Dzień Nauczyciela!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>