Strona główna / Artykuły partnerów / Program magazynowy i wystawianie faktur

Program magazynowy i wystawianie faktur

Prowadzenie działalności związanej ze sprzedażą konkretnych produktów, a nie usług, wymaga włączenia do  obsługi księgowej programu, który będzie współpracował z danymi magazynowymi. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom księgowo-magazynowym można ro robić właściwie za pomocą jednego programu i to bez dodatkowego wsparcia księgowej.

  1. Programy do samodzielnego wystawiania faktur

  2. Program do zarządzania magazynem

Programy do samodzielnego wystawiania faktur

Programy do wystawiania faktur online zrobiły ogromna karierę u osób, które prowadzą samodzielną działalność gospodarczą, wystawiają miesięcznie ograniczoną liczbę faktur, a obsługa księgowa była dodatkowym kosztem, którego najchętniej by się pozbyli. Tak też się stało. Intuicyjne programy do wystawiania faktur pomogły wielu osobom prowadzącym samodzielną działalność gospodarczą lub małe/średnie firmy. Możliwość wystawiania wszystkich typów faktur w połączeniu z importem danych klientów, automatycznym wypełnianiem faktur, ich skanowaniem, wysyłaniem maili przypominających o zaległej fakturze sprawiły, że obsługa księgowa małych firm okazała się dziecinnie prosta. Do tego doszły jeszcze przypomnienia o płatnościach do ZUS i US. Obecnie coraz więcej osób decyduje się na samodzielne prowadzenie księgowości lub korzystanie z pomocy księgowej jedynie do obliczania zobowiązań wobec US.

Program do zarządzania magazynem

Wiele osób, które zajmują się sprzedażą produktów, nie decydowało się na samodzielne wystawianie faktur online ze względu na konieczność połączenia ich z danymi magazynowymi. Wielu przedsiębiorców prowadzących nawet bardzo małą działalność, decydowało się na stworzenie osobnego stanowiska do tego typu pracy. To także jednak już przeszłość. Nowoczesne programy do wystawiania faktur online dysponują programem do zarządzania magazynem (http://szybkafaktura.pl/magazyn.php) , dzięki któremu:

  • można bez problemu zaimportować listę towarów

  • w każdym momencie kontrolować stany magazynowe

  • tworzyć bazy zasobów

  • tworzyć bazy klientów

  • wystawiać dokumenty księgowo-magazynowe (faktury, PZ, WZ, PW, RW)

  • wprowadzać korekty dokumentów magazynowych

  • dokonywać inwentaryzacji

  • automatycznie wystawiać dokumenty magazynowa do dokumentów księgowych.

Te wszystkie funkcjonalności sprawiają, że sprawnie można zarządzać dokumentami, łącząc wystawianie faktur z automatycznym wprowadzaniem dokumentów magazynowych. Ponadto cały czas przez platformę księgową możliwy jest pogląd na magazyn i jego zasoby, co zdecydowanie ułatwia kontrolę tego, co trzeba zamówić, jakie braki uzupełnić. W końcu intuicyjne rozwiązania samej platformy sprawiają, że jej obsługa jest wyjątkowo prosta.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>