Materiał sfinansowany ze środków KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Strona główna / Artykuły partnerów / Tanie mieszkania i domy w Słupcy

Tanie mieszkania i domy w Słupcy

Na mapie Polski jest wiele rejonów, które zachęcają do zamieszkania – województwo wielkopolskie jest jednym z nich. Na obszarze tej malowniczej części kraju mieści się też sporo mniejszych niż osławiony Poznań miejscowości, do których przed wielkomiejskim zgiełkiem uciekają rodziny z dziećmi czy drobni przedsiębiorcy.

Jednym z takich miast jest ulokowana na Równinie Wrzesińskiej, Słupca. To miasto poetów i piłkarzy, którzy tłumnie wywodzą się z tych stron, ale też ogólnie przyjazne dla każdego, komu zależy na dobrych warunkach do samorozwoju i edukacji dzieci. Miasto jest bardzo dobrze skomunikowane i przyjazne dla mieszkańców. Po prostu dobrze się tu mieszka! Okazuje się jednak, że wraz ze wzrostem zainteresowania tym miejscem, rośnie też liczba mieszkań i domów wystawionych na sprzedaż na rynku nieruchomości. Warto się nimi zainteresować, bo można trafić na naprawdę interesujące oferty i tym samym znaleźć miejsce dla siebie w pięknej Wielkopolsce – rejonie Polski z dużymi perspektywami!

Rynek domów na sprzedaż w Słupcy i okolicach

Ogólna sytuacja na rynku nieruchomości jest bardzo obiecująca w Polsce, a rejon Wielkopolski z Słupcą włącznie idealnie to pokazuje. Nie tylko chodzi o to, że deweloperzy chętnie i nieprzerwanie podejmują nowe inwestycje, ale też do sprzedaży trafia coraz więcej interesujących mieszkań i domów w dobrych cenach. Tendencja wzrostowa jest na wysokim ~ 30 proc. poziomie, w porównaniu do roku 2018.

Intensywny rozwój rynku mieszkaniowego jest zauważalny niemalże „gołym okiem” dla wszystkich osób interesujących się tematem i na bieżąco przeglądających oferty, chociażby w sieci internetowej. Baczni obserwatorzy trendów rynkowych w Słupcy również widzą, że rynek domów na sprzedaż na tym terenie ma się naprawdę dobrze, a ceny w 2019 roku są wyjątkowo korzystne – zarówno dla osób szukających miejsca do zamieszkania w tej miejscowości, jak również samych właścicieli mieszkań, których chcą się pozbyć z zyskiem.

Przykładowe ceny za nieruchomości mieszkalne w Słupcy:

  • mieszkanie ( 32,30 m²) – koszt: 132 000 zł, 4 087 zł/m²
  • dom (290 m² ) – koszt 579 000 zł, 1 996,55 zł/m²
  • dom (315 m²) – koszt 430 000 zł, 1 365,08 zł/m²

Jak więc widać stawki są bardzo atrakcyjne, choć oczywiście ostateczne ceny są uzależnione od wielu różnych czynników, jak stan nieruchomości czy lokalizacja. Warto trzymać rękę na pulsie, bowiem te najlepsze oferty na rynku wtórnym rozchodzą się niczym przysłowiowe bułeczki. Więcej ciekawych ofert nieruchomości na sprzedaż możesz znaleźć na stronie abanieruchomosci.pl .

Jednak każdy, komu zależy na mieszkaniu w Słupcy ma to szczęście, że na tutejszym rynku nie brakuje pomocnych agencji nieruchomości, które są niczym kompas i absolutna pomoc w przebrnięciu przez poszczególne oferty i wyłapanie tych najlepiej dopasowanych do potrzeb. Tym sposobem płynie przychodzimy do krótkiego przeglądu słupeckich biur nieruchomości, z którymi warto podjąć współpracę chcąc na stałe osiąść w tej części Wielkopolski, tudzież zakupić posiadłość jako inwestycję.

Biura nieruchomości w Słupcy – jest w czym wybierać!

Jak zaznaczyliśmy w poprzednim akapicie – w Słupcy nie brakuje biur nieruchomości, jednak w całym tym gąszczu ofert nie brakuje kilku firm, które wyróżniają się w szczególny sposób na tle innych.

Jedną z nich jest biuro ABA Nieruchomości agencja która posiada najwięcej ciekawych ofert domów na sprzedaż w tym miejscu. Jej właścicielem jest mgr inż. Waldemar Świnka i dba o to, by wraz z zespołem wykwalifikowanych agentów nieruchomości świadczyć najwyższej jakości usługi na słupeckim rynku nieruchomości. Ich flagową usługą jest kompleksowa obsługa w zakresie kupna i sprzedaży, ale również świadczą pomoc jeśli chodzi o wynajem, zamianę mieszkań czy też nawet w uzyskaniu kredytów bankowych.

Przykłady ofert mieszkań w Słupcy, które można obecnie znaleźć w biurze nieruchomości ABA:

  • Budynek piętrowy przy ulicy Zielonej o powierzchni 107,01 m2: cena: 299 000 PLN
  • Budynek mieszkalny piętrowy w centrum przy ulicy Norwida o powierzchni 148 m2 w cenie 289 000 PLN.
  • Budynek mieszkalny 78 m2 z działką o pow. 5300m2 (Wilczna w gminie Słupca) przy Drodze Krajowej 92, cena: 200 000 PLN

Jest to jednak tylko mały urywek bogatej oferty nieruchomości na sprzedaż dostępnych w ofercie ABA. Warto zatem podjąć współpracę z tą agencją nieruchomości i być na bieżąco.

Tak jak nadmieniono wcześniej – jeśli chodzi o agencje w Słupcy jest spory wybór, dlatego choć ABA mocno się wyróżnia jakością usług i bogactwem ofert to nie jest jedynym biurem, z którym można i warto się skontaktować.

Inne biura biur nieruchomości w Słupcy:

  • Consulting Nieruchomości
  • Kastel. Nieruchomości. Stelmach-Jaworska K.
  • PMT Nieruchomości Sp. z o.o.

Podsumowując, miasto Słupca jest przyjaznym do mieszkania miejscem z dużymi perspektywami, a tendencje rynku nieruchomości w tych okolicach dodatkowo zachęcają do tego, by osiąść tu na stałe. Po podjęciu takiej decyzji można liczyć na pomoc solidnych biur nieruchomości z bogatą ofertą nieruchomości. Warto się tym tematem zainteresować bliżej i śledzić oferty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>