Strona główna / Artykuły partnerów / Top 3 prezentów dla dziecka na Chrzest Święty z personalizacją

Top 3 prezentów dla dziecka na Chrzest Święty z personalizacją

W życiu każdego człowieka Chrzest Święty jest pierwszym sakramentem, dzięki któremu przyjmowani jesteśmy do wspólnoty chrześcijańskiej. Małe dziecko, niesione przez rodziców do kościoła, przyjmując Chrzest, staje się prawdziwym chrześcijaninem i od tej pory, jego życie będzie kierowało się ku Bogu i jego nauce.

Czym powinien wyróżniać się prezent na Chrzest Święty dla dziecka?

Dlatego tak ważne jest, aby w szczególny sposób, upamiętnić ten moment i wybrać prezent na Chrzest Święty, który będzie szczególny. Pamiątki Chrztu Świętego mogą być różne, jednak należy zwrócić uwagę na ich symboliczny charakter. Poniżej przedstawimy Ci jaki możesz wybrać upominek na chrzest dla dziecka. Nasz top 5 prezentów dla dziecka na Chrzest Święty będzie unikalny, a wspólna cecha, która łączy każdy z pomysłów na prezent to personalizacja. Sprawdź zatem, jak możesz obdarować dziecko w dniu Chrztu Świętego.

  1. Album na zdjęcia z grawerem imienia i Twojej dedykacji

    Pierwszą propozycją jest biały album wykonany z eco skóry. Na jego okładce wykonany zostanie grawer z życzeniami. Co będzie wyróżniać ten prezent na chrzest dla dziecka? Będzie to możliwość umieszczenia Twojej dedykacji oraz daty Chrztu Świętego, a przede wszystkim fakt, że prezent będzie imienny. Wesoła grafika śpiącego aniołka nada całości bajkowego charakteru. Wewnątrz można zmieścić wszystkie zdjęcia z dnia Chrztu Świętego. Taki prezent będzie stanowił wspaniałą pamiątkę z okazji Chrztu zarówno dziewczynki jak i dziecka.

  1. Ręcznie wykonana kartka w pudełku z dowolną treścią dedykacji i podpisem

    Chcąc wybrać oryginalny dodatek do prezentu, koniecznie musisz zobaczyć jak elegancko będzie się prezentować kartka z życzeniami od serca na Chrzest Święty. Do wyboru są dwa warianty kolorystyczne różowy dla dziewczynki, a także niebieski dla chłopczyka. Kartka zdobiona jest w staranny sposób. Wszystkie elementy są ręcznie zdobione. Pierwsza strona kartki posiada dedykację z imieniem dziecka, natomiast wewnątrz będą życzenia, które dziecko przeczyta jak już będzie dorosłe. Ręcznie zdobiona kartka to wyjątkowa pamiątka na długie lata.

  2. Zestaw do Chrztu Świętego świeca i szatka z personalizacją

    W czasie ceremonii Chrztu rodzice chrzestni muszą mieć ze sobą białą szatkę oraz świecę. Obie elementy symbolizują przyjęcie do grona chrześcijan. Tym razem zaprezentujemy Ci możliwość pełnej personalizacji zarówno świecy jak i białej szatki. Rzeczy będą stanowić wyjątkowy komplet, który stanie się prawdziwą pamiątką o głębokiej symbolice.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>