Druhowie z Piotrowic budują garaż. Dzisiaj przekazali nowe informacje z placu budowy.
– Nie zwalniamy tempa i działamy dalej przy budowie naszego garażu! Każdy kolejny tydzień przynosi nowe efekty prac. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu druhów, wsparciu mieszkańców oraz osób i firm, które pomagają nam na różne sposoby, możemy systematycznie realizować kolejne etapy tej ważnej inwestycji. W ostatnich dniach udało się wyłożyć tylną oraz boczne ściany płytą warstwową. Cieszymy się, że z każdym etapem nasz garaż nabiera docelowego wyglądu i staje się coraz bardziej funkcjonalny. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wspierają nas finansowo, pomagają przy pracach oraz kibicują naszej inicjatywie. Wasza pomoc ma ogromne znaczenie i motywuje nas do dalszego działania – piszą druhowie z Piotrowic.






















