Orkiestra i sztandary. Ostatnia droga prezesa
Wczoraj na ostrowickim cmentarzu spoczął śp. Tadeusz Sobczak, były prezes OSP Ostrowite.

Wczoraj na ostrowickim cmentarzu spoczął śp. Tadeusz Sobczak, były prezes OSP Ostrowite.
© 2021 Graffi Studio Kurier Słupecki