Reklama

Reklama
W celu zasięgnięcia dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Działem Reklamy: tel./fax 0 prefix 63 274 30 04; email: reklama@slupca.pl

Formy reklamy i warunki techniczne
Kierując się doświadczeniem zaoferowaliśmy naszym Klientom wiele elastycznych metod reklamy produktów i usług na stronach portalu slupca.pl. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje naszych reklamodawców.

BANNERY I BUTTONY
Najpopularniejszy sposób dotarcia do odwiedzających serwisy WWW. Są to duże i widoczne graficzne elementy, które przyciągają wzrok, przekazują pierwsze informacje o reklamowanym produkcie.

LINKI TEKSTOWE
Tekstowe linki reklamowe umieszczone w atrakcyjnych miejscach na stronie. Efektywne i przyciągające uwagę internautów.

KONKURSY W NASZYCH STRONACH
Wspólnie z Klientami planujemy i organizujemy konkursy dla naszych użytkowników. Naszym zadaniem jest zachęcenie internautów do zapoznania się zarówno z ofertą konkursu, jak i reklamą naszego Klienta.
Rozmiary promocji uzależnione są od wielu czynników: wartość ufundowanych nagród, wielkość dopłaty, czas trwania konkursu itp.

ARTYKUŁY SPONSOROWANE
Artykuł sponsorowany jest doskonałą metodą dotarcia do internautów z rzeczową, zazwyczaj obszerną informacją lub reklamą. Na stronie głównej portalu slupca.pl oraz w serwisie informacyjnym pojawią się odnośniki do artykułu Klienta.
Zapraszamy! 63 2743004, studio@slupca.pl lub osobiście przy Placu Szkolnym 18 w Słupcy

Witaj!

Zaloguj się do swojego konta

Utwórz nowe konto!

Uzupełnij formularz, aby się zarejestrować

Odzyskaj hasło

Proszę podać nazwę użytkownika lub email, aby odzyskać hasło.

Jesteś pewien, że chcesz odblokować ten post?
Pozostało do odblokowania : 0
Jesteś pewien, że chcesz anulować subskrybcję?