Śmietnik na przystanku. “Ktoś się bardzo napracował”

Gmina Słupca od dawna boryka się problemem zaśmiecania miejsc publicznych. Tym razem jednak sprawcy okazali się wyjątkowo bezczelni. Ktoś wyrzucił transport śmieci na przystanku autobusowym przy K92. – Na zdjęciu “prezent” jaki otrzymaliśmy dziś od szczodrego bałaganiarza na DK92. Najbardziej zaskakujące w tym zdarzeniu jest niewielka odległość jaka dzieli przystanek od PSZOKu na ul. Wspólnej. Ktoś się bardzo napracował, aby śmieci zapakować, przewieźć i wypakować. A tak niedaleko miał do punktu, gdzie mógł je legalnie zostawić. Wstyd!!! Zgłaszamy sprawę na Policję. Nasi pracownicy w poniedziałek ogarną sprawę, kolejny już raz… – piszą pracownicy Urzędu Gminy Słupca.

6 komentarzy

 1. ale legalnie zostawić ? czy legalnie zostawić i zapłacić??? śmieci w lasach i rowach to pokłosie pazerności urzędów.

 2. Nie rozumiem tego. Przecież za wywóz śmieci i tak trzeba płacić a kwota do zapłaty nie jest zależna od ich ilości, więc co mu to dało, że zostawił je na przystanku? Zapłaci dokładnie tyle samo ile zapłaciłby gdyby je legalnie wystawił we workach i pojemnikach przed swoją posesją.

 3. Kulturalnie PKS-em na wysypisko i po co drążyć, szukać dziury w całym.

 4. Słupczanin

  Punkty legalnego oddawania śmieci nie działają całą dobę ani w weekendy (ale po posortowaniu śmieci i okazaniu dowodu zamieszkania czy własności posesji podległej wysypisku zostawia się tam POSORTOWANE bio, komunalne, plastik, szkło, RTV/AGD, meble za freeeeeee – płacimy tylko za duże ilości opon czy duże ilości gruzu)

  Powiat słupecki obsiany jest domkami letniskowymi – wiec temat porzucanych śmieci ze względu na zły sposób odbioru będzie jak bumerang powracał co roku z wakacjami !!!

  Postawcie się w miejscu “wczasowiczów” jeśli odwiedzam domek na weekend i wracam w niedziele wieczorem czy w nocy to śmieci gdzieś zostawić muszę bo przecież zapłaciłem za to mając działkę/domek nad jeziorem … !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Nie piszcie bzdur tylko gnębcie władze o rozwiązanie problemu !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.