Spachacz: “Zarząd nigdy nie miał wizji funkcjonowania ZOZu”

Wczoraj, zanim Rafał Spachacz pożegnał się ze swoimi byłymi współpracownikami ze słupeckiego szpitala wygłosił kilkuminutowe oświadczenie, podczas którego odniósł się do zarzutów, które pod jego adresem sformułował zarząd powiatu w uzasadnieniu uchwały o odwołaniu go ze stanowiska p.o. dyrektora szpitala. Na filmie prezentujemy wystąpienie byłego dyrektora.

9 komentarzy

 1. Coś się panu dyrektorowi pomyliło. Od koncepcji jest dyrektor a nie zarząd. Tyle szkół pokończonych a tego nie wie

  • L
   Oto fragment uzasadnienia odwołania: “Koncepcja zarządzania SP ZOZ w Słupcy prezentowana przez Pana Rafała Spachacza stała się odmienna od oczekiwanej przez Zarząd Powiatu, a tym samym uznano, że wyczerpała się formuła współpracy z obecnym pełniącym obowiązki dyrektora SP ZOZ w Słupcy”.

   Skoro koncepcja pana Spachacza stała się odmienna od oczekiwanej przez Zarząd, to musiał tenże Zarząd mieć jakąś koncepcję. Skoro od koncepcji według ciebie jest dyrektor a nie Zarząd, to odpada Zarządowi przynajmniej jeden argument za odwołaniem.

  • Trzeba najpierw zapoznać się z problemem, a potem komentować.

  • Ratownik ZRM Słupca

   Tyle szkół dokończone L ma a podpisać na portalu się lęka

  • Skoro podstawą uzasadnienia do odwołania pana dyrektora są różne koncepcje zarządzania i funkcjonowania SP ZOZ to żeby były różne to Zarząd musiałby je w ogóle mieć.

 2. Wysłuchałam wystąpienia Dyrektora Spachacza, Jestem pod wrażeniem osobowości i kultury osobistej oraz znajomości zagadnień dotyczących prawa i służby zdrowia. No tak, radni zarządu powiatu muszą się trochę doszkolić.

 3. Skoro Zarząd Powiatu nie jest organem prowadzącym to odwołanie dyrektora przez Zarząd Powiatu nie ma mocy prawnej.To co mówi Pan dyrektor świadczy o totalnym braku podstawowej wiedzy w zakresie funkcjonowania służby zdrowia przez Pana Starostę i podległy mu Urząd!!! To skandal!!!

 4. Rzeczywiście, coś tu się nie zgadza. To nie zarząd ma mieć wizję tylko dyrektor.

 5. Zmiażdzył starostę tym wystąpieniem…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.