Urodą walczy o życiowy sukces

Ma dopiero 17 lat, a już podbija serca internautów i modowych specjalistów. Wiktoria Korytek z Witkowa prowadzi w konkursie Miss Wielkopolski Nastolatek 2016. Marzy o karierze modelki, choć swoją przyszłość wiąże z zawodem lekarza. Pomóc jej może każdy z nas, wystarczy tylko oddać swój głos.

Wiktoria na co dzień to niezwykle miła, pogodna i inteligenta dziewczyna. Uczęszcza do II Liceum Ogólnokształcącego im. Dąbrówki w Gnieźnie, gdzie swoją wiedzę poszerza na profilu biologicznym. W przyszłości chce studiować medycynę i zostać lekarzem. W wolnych chwilach spełnia się w pozowaniu przed obiektywem aparatu. Nie brakuje również sytuacji, w których sama wciela się w rolę fotografa. Relaksuje się także poprzez śpiew i gotowanie.

– Pasję do pozowania odkryłam podczas robienia zdjęć z koleżankami. Poczułam, że dobrze sprawdzam się przed obiektywem i realizuję się w tym do dnia dzisiejszego – opowiada Wiktoria.

Wiele osób namawiało ją, aby wysłała swoje zdjęcia do konkursów organizowanych przez wiele agencji modelek i firm. W Internecie natrafiła na formularz zgłoszeniowy do plebiscytu Miss Wielkopolski Nastolatek 2016. Wysłała go i otrzymała informacje o zakwalifikowaniu się do konkursu głównego. Co ciekawe, Wiktorii mogło w ogóle nie być w tej inicjatywie. Organizatorzy nie przeszli jednak obojętnie obok jej urody. Więcej w Kurierze.

JAK ZAGŁOSOWAĆ NA WIKTORIĘ?

Wyślij sms o treści wmi.33 na numer 72051 (Koszt 2,46 zł z VAT za SMS).

 

 

11 komentarzy

  1. Gdzie ta uroda?

  2. No wlasnie ja tez ponawiam to pytanie………..

  3. hm…właśnie…gdzie jest ta uroda

  4. Myślę że nie należało się to miejsce

  5. W konkursie bierze udział wiele DUŻO piękniejszych dziewczyn 😉 no ale cóż tak to jest jak wszystko zalezy od sms :d

  6. Ładna jest ale na co dzień widzę ładniejsze.

  7. Tą urodą to jakiś żart?

  8. ludzie no bez jaj , wychodzi na to że zaraz całe Gniezno zostanie Miss. przeciez jak ona wygląda

  9. Widać, że wszyscy komentujący to jej zazdrosne koleżanki powiekszcie wiedzę na temat bycia miss, bo ładna buźka to nie wszystko ☺

  10. Przecież dziewczyna urodą nie grzeszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.