Wygrała konkurs na dyrektora szkoły

Znamy wyniki konkursu na dyrektora Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Powidzu. – Do pełnienia tej funkcji została wybrana pani Anna Wierzbicka – poinformował dziś wójt Jakub Gwit.
Nowa dyrektor jest absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku: Edukacja elementarna i terapia pedagogiczna. Od 2011 r. pracuje w Zespole Szkół im. o. M.Żelazka w Chludowie – Filia w Golęczewie. W latach 2018-2019 pełniła funkcję kierownika filii. Ma doświadczenie m.in. jako nauczyciel akademicki na Wydziale Studiów Edukacyjnych UAM w Poznaniu oraz Wyższej Szkole Humanistycznej im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Lesznie. Ukończyła liczne kursy i szkolenia m.in. w zakresie pedagogiki Marii Montessori oraz studia podyplomowe z zakresu Organizacja i zarządzania w oświacie.
Obowiązki dyrektora  obejmie od 1 września br.

4 komentarze

  1. Nie lubię poniedziałku

    Ale Ładna.

  2. No teraz każdy dzień w szkole będzie się rozpoczynał od różańca, nawiedzony wójt, zatrudnił nawiedzoną istotę. Być może przemianują szkołę pod patronatem Jezusa króla Polski.

    • Lepszy różaniec niż miały by być jakieś poglądy homo-niewiadomo.

    • Tego samego się boję… Szkoły powinny być świeckie, zobaczymy, czy uda się nowej pani dyrektor oddzielić swoje prywatne przekonania od pedagogicznej drogi :/ Taize I do przodu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.